Eternals filminin galası renkli görüntülerle gerçekleşti

eternals-01

Marvel filmi Eternals’ın galasına filmin kadrosunun ve ekiplerinin tamamına yakını katılarak şık görüntüler sergilediler.

Merakla beklenen Marvel filmi Eternals’ın galası Los Angeles’ın El Capitan salonunda yapıldı. Galaya filmin kadrosunun ve ekiplerinin tamamına yakını katılırken, ünlü isimlerden oluşan davetliler de gecede boy gösterdi. Angelina Jolie, galaya çocuklarıyla birlikte katılıp, gecenin en renkli kırmızı halı fotoğraflarından birini sergilerken, Salma Hayek ihtişamlı kıyafet tercihiyle en çok konuşulan isimlerden biri oldu.

Eternals’ın oyuncu kadrosunda Gemma Chan, Angelina Jolie, Richard Madden, Salma Hayek, Kit Harington, Kumail Nanjiani, Brian Tyree Henry, Barry Keoghan, Lauren Ridloff, Dong Seok Ma, Lia McHugh gibi yıldızlar bulunuyor. Yönetmen koltuğunda ise geçtiğimiz yıl Oscar kazanan Chloe Zhao yer alıyor. Eternals, tüm dünyayla aynı anda ülkemizde 5 Kasım tarihinde sinemalarda olacak.

Filmin konusu

Eternals halkı, insanları, humanoid ırkı Deviant’lara karşı savunmak için Dünya’ya gönderilen ölümsüz ve çok güçlü bir insan türü. Kozmik varlıklar olan Celestials, insanlar üzerinde deneyler yaparlar. Genetikleri değiştirilen insanlar yaratan Celestials’ı konu edinen çizgi romanlarda bu insanlar hem süper güçlere sahiplerdir, hem de yarı ölümsüzlerdir. Ayrıca vahşi bir ırk olan Deviants’ı da yaratmış bulunan Celestials, insanlık tarihinin arka planında yer alan iki ırk yaratmış olur. Eternals ve Deviants, tarih boyunca birbirleriyle çatışma içinde olacaklardır. 


Bir Cevap Yazın