Hakkımızda

2003 yılından bugüne kadar ilkeli yayıncılık anlayışı ile her Cuma okuyucusu ile buluşan Diva dergisi, başta İzmir, İstanbul ve Ankara olmak üzere tüm Türkiye’de magazinin nabzını sürdürmektedir. Ulusal dağıtımı Turkuaz Medya tarafından yapılan Diva’nın haftalık baskı adedi yaklaşık 1000 adettir. Başta özel bayilikler olmak üzere D&R, Macro Center, Migros, Remzi Kitapevi gibi noktalarda da Diva dergisi bulunmaktadır.

İzmir’de kurulan abone dağıtım sistemi ile yaklaşık 850 kurumsal firmaya (kafe, restoran, güzellik merkezleri, doktor, mağazalar vb…) ulaşmaktadır. Bu firmaların detayları her hafta yayınlanan Diva’nın Guide sayfalarında görebilirsiniz…

Yapmış olduğumuz anlaşmalar çerçevesinde Diva dergisi İzmir, İstanbul, Ankara, Bodrum’da bulunan TAV Havacılık tarafından işletilen Prime Class ve Comfort Lounge’larda; ayrıca BTA Havacılık Hizmetleri’nin Millenium Lounge, Ticker Daze, Cakes & Bakes, TAV Airport Otel’lerinde ve seyahat eden tüm yolculara ücretsiz olarak ulaşmaktadır.

Diva dergisi; dijital medyadaki başarılı çalışmalarını aplikasyonlar ile genişletmekte ve sosyal medyada da en çok takip edilen magazin dergisi olma hedefine ulaşmıştır.

Çeşme ve Bodrum’un en gözde ve trend markalarının da A Plus tanıtımını başarıyla gerçekleştiren Diva, her yıl yaz sezonunda da magazin tutkunlarının aradığı yayın organı olmuştur.