ESSENTİAL LOOKS’TAN 2022’NİN İLK KOLEKSİYONU; CESUR VE YARATICI SAÇLARIN SEZONU

03 ESSENTIAL LOOKS_CRAFTED SOULS kopya

Dünya 2022 ile birlikte yeni bir uyum çağını da karşıladı. İnsanlar, dünyanın gelişimine ve değişimine adapte olurken yaratıcılıklarını ve bireysel yeteneklerini öne çıkarmak için de yoğun bir istek içinde. Yeniliğe, ilham almaya ve yaratıcılığa odaklanan Schwarzkopf Professional’ın EssentialLooks ekibi de dünyanın yeni ruhunu analiz ederek 2022’nin ilk saç koleksiyonunu hazırladı. EssentialLooks’un 2022ilk saç koleksiyonunda 3 yeni trend bizleri bekliyor. WANDERLUST, CRAFTED SOULS ve TOUGH ICON olarak adlandırılan yeni EssentialLooks trendleriyle saçlarda değişim başlıyor.

Trend 1 – WANDERLUST

Modern dünyada yaşam ve iş arasındaki değişen dengelere odaklananWANDERLUST trendi; rahatlama, enerjiyi geri kazanma, tüm olumsuzluklardan uzaklaşma konsepti üzerine geliştirildi. WANDERLUST,günlük gerçekliklerden kaçarken doğayı ve farklı kültürleri kucaklamayı, dünyayı daha yakından tanımayı merkezine alıyor. Yumuşak ve rahat dokuların yanı sıra toprak paleti ve tatil hissiyle bambaşka bir yolculuğa davet ediyor. 

Trend 2 – CRAFTED SOULS

Sanat, yaratıcılık ve cesaret ister. Kendinizle, çevrenizle ve dünyayla kurduğunuz bir iletişimdir. EssentialLooks’unCRAFTED SOULSsaç trendi, sizi hayal etmenin gücünü keşfetmeye çağırıyor. Yaratıcılığınıza benzersiz bir köprü kuruyor ve özünüzü sanatla ifade etmenize yardım ederken, kendinizi gerçekleştirmenin de anahtarını veriyor. Bu trendde, cesur ve canlı tasarımlara, abartılı siluetler eşlik ediyor ve sansasyonel bir sonuç ortaya çıkıyor.

Trend 3 – TOUGH ICON

EssentialLooks’unTOUGH ICON trendi, modada bireyselliğin ve sıra dışılığın devam eden yükselişine bir pencere sunuyor. Güçlü ve cesur olmanın, en önemlisi de kendiniz olmanın önemini vurguluyor. Çığır açan ve özgür düşünen insanlardan ilham alarak, sıradan olanın ötesine geçmek için kendi ruhundan güç almanın çarpıcı bir yorumunu sunuyor. TOUGH ICON’da özel olarak geliştirilen renk tonları, monokrom stil tasarımlar ve kişisel yaratıcılık bir araya geliyor.


Bir Cevap Yazın