Ace Of MICE Exhibition yılın en iddialı partisiyle sona erdi

Ace Of MICE Exhibition 02

Bu yıl 9’uncusu gerçekleşen ve dünya MICE endüstrisini 25-27 Mayıs tarihleri arasında İstanbul’da buluşturan ACE of MICE ExhibitionbyTurkishAirlines, CVK Park Bosphorus’da gerçekleşen AMEzingParty ile sona erdi. Görkemli ışık ve dans şovlarının damgasını vurduğu gecede binlerce davetlieğlencenin keyfini çıkarıp yorgunluk attı.

Bu yıl “Sürdürülebilir Gelecek” temasıyla 20 farklı ülkeden, 210 katılımcı firma toplam 7.840 ziyaretçi turizm ve MICE sektörü profesyoneliniİstanbul’da ağırlayan ACE of MICE ExhibitionbyTurkishAirlines, 26 Mayıs’ta CVK Park Bosphorus’da gerçekleşen unutulmaz kapanış partisiyle davetlilere unutulmaz bir gece yaşattı.

B2B toplantılar, birbirinden ilginç oturumlar ve network etkinlikleriyle üç gün boyunca süren ve MICE alanında yeni iş birliklerine ortam yaratan fuarın ardından katılımcılar, “Yılın en iddialı partisi” olan ve Jolly MICE isim sponsorluğundaki AMEzingParty’de eğlencenin tadını çıkardı.

Turizm ve MICE sektöründen yüzlerce davetlinin katıldığı gecede, eğlenceli dans ve ışık şovları katılımcılara keyifli anlar yaşattı.


Bir Cevap Yazın