Zorlu Center’da Açık Hava Etkinlikleri ile Eğlence Dışarıya Çıkıyor!

1526461858_Nilipek._Dongu24Zorlu Center,açık havaya özel dopdolu bir program hazırladı. Eylül sonuna kadar devam edecek Zorlu Center Açık Hava Etkinlikler’inde; konserlerden, komedi performanslarına, açık hava sinema gösterilerinden, tasarım pazarı gibi birçok renkli etkinlik ile güzel havaların ve açık havanın keyfi Zorlu’da yaşanacak.

Zorlu’nun Açık Hava Etkinlikleri; 2 Haziran Cumartesi efsanevi müzik grubu Gündoğarken’in solisti Burhan Şeşen ve akustik cover şarkılarla yeni neslin beğenisini kazanan kızı Dilhan Şeşen ile başlayacak. Sanatçı Burhan Şeşen ve kızı Dilhan Şeşen’in Zorlu Center Meydan Katı Park alanında saat 20.00’da sahne alacağı bu özel konserin konuğu, şarkıcı ve söz yazarı Nilipek olacak.

1526461841_EMRE_KINAYYerli ezgileri cazla harmanlama üstadı Jülide Özçelik22 Haziran Cuma günü Zorlu Center Meydan Katı’nda Saat 19:30’da caz severlerle, yetenekli sanatçı Evrencan Gündüz ise 23 Haziran Cumartesi, Zorlu Center Meydan Katı Park alanında sevenleri ile buluşacak. Kült eserleri yeniden yorumlamasıyla dikkat çeken Evrencan Gündüz, saat 20:00’da sahne alacak.

Modern zamanların Huysuz Virjin’i olarak anılan Mesut Süre ve Komedyen Cem İşçileren iyi performanslarıyla 27 Haziran Çarşamba saat 20:00’da Zorlu Center Meydan Katı Park alanında aynı sahneyi paylaşacaklar. Müzik sektöründe de başarılı işler ortaya koyan Emre KınayEvrim Alasya’nın pırıl pırıl enerjileriyle 29 Haziran Cuma saat 19:30 Meydan Katı’nda sevenleri ile buluşacak.

Müziğe gönül vermiş oyunculardan Serhat Kılıç, 30 Haziran Cumartesi saat 20:00’de Zorlu Center Meydan Katı Park alanında sahne alacak. Sevenlerini, kendi dünyasında bir yolculuğa çıkaracak olan Serhat Kılıç’ın konuğu şarkı yazarı ve müzisyen kimliğiyle tanınan Ezgi Aktan olacak.

Zorlu Center Meydan Katı Park Alanı’nda gerçekleşecek etkinlikler, herkesin ücretsizkatılımına açık olacaktır.


Bir Cevap Yazın