Zerrin Özer 27 yaş küçük sevgilisi Murat Akınca ile evlendi!

Şarkıcı Zerrin Özer’in geride bıraktığımız akşam dünyaevine girdiği Murat Akıncı hakkında ortaya şok iddialar atıldı.
zerrin-ozer-123948OX

26 kilo vererek yeni bir görünüme kavuşan 61 yaşındaki ünlü şarkıcı Zerrin Özer, yakın zamanda nikah masasına oturacağını açıklamıştı. Zerrin Özer, 34 yaşındaki sevgilisi Murat Akınca dün akşam evlendi. 61 yaşındaki ünlü şarkıcı Zerrin Özer, Murat Akınca sevgilisiyle hayatını birleştirirken çiftin düğününden fotoğraflar sosyal medyada paylaşıldı.

zerrin-ozer-124005CR

Zerrin Özer’in Zekeriyaköy’deki villasının bahçesinde yakın arkadaş ve akrabalarının katıldığı düğün töreninde renkli görüntüler oluştu. Yaklaşık 100 davetlinin katıldığı düğünde çifti Şehrazat, Ahmet San, Seda Akay, Kemal Aslan, Suadiye ve Özgür Aras da yalnız bırakmayan isimler arasında yer aldı.

zerrin-ozer-124006BX
Öte yandan Murat Akıncı’nın eski sevgilisi 2. Sayfa programının canlı yayınına bağlandı. Zerrin Özer ve Murat Akıncı’nın düğün fotoğraflarını gören Sema Hanım şoke eden bir iddiada bulundu. Murat AkıncI’nın kendisini dolandırdığını ifade eden Seda Hanım, şunları söyledi.

zerrin-ozer-124035KV
”Kendisi 16 Kasım 1984 doğumlu. Ben bu adamla Mahmut Atalay adı ile tanıştım. Kardeşi Amerika’da okuyordu. Onun işlemlerini hallettik, o vasıta ile tanıştık. Benden 1000 TL borç aldı. ‘Akşama vereceğim’ dedi, gerçekten verdi. Bu güven yaratma adımıydı. Sonra bir gün ‘kardeşim için para lazım’ dedi. O kadar çok para transferi oldu ki aramızda… Bu arada annesi de her fırsatta ‘Çok yardımcı oldun, Allah razı olsun’ diyor. Kendilerini çok zengin gösteriyorlardı. Murat ile evlilik gibi bir düşüncemiz yoktu. Kendisinin anlatamayacağım derecede büyük şeyleri var. Ben tehditleri başlayınca onu tanıdım.

zerrin-ozer-124034WZ

Türkiye’nin tanınmış mafya adamlarının yanında çalıştığı için tehditlerle bezdirmeye çalıştı. 1,5 yıl içinde benden aldığı para 400 bin TL civarında oldu. Benim bir çocuğum var, benim çocuğumu ölümle tehdit etti. Okuluna kadar her şeyi araştırmış. Tüm mesaj kayıtları mahkemede var. Nüfus kayıtlarına baktığınızda adı Murat Akıncı olarak çıkıyor. Annesiyle beraber gözümün önünde para alıp, harcamaya gittikleri gün en çok canımı acıtan. İnanamayacağınız kadar korkunç tehdit ve davranışları var. Annesi hakkında da suç duyurum var. Çünkü hesaplar onun adına.

zerrin-ozer-123949AU

Murat Akıncı, çocuklarının nafakalarına kadar alan bir adam. Benim adımı duyduğu zaman çok çekineceğini biliyorum. Benim elimde o kadar çok belge var ki… Bu zaman kadar ortaya çıkmamasının nedeni de yüzünü göstermek istememesidir. 2. sayfa programının sunucusu Gülşen Yüksel yaptığı açıklamada şunları söyledi; Murat Akıncı tarafından dolandırıldığını iddia eden 3 kişi daha var. Onlarda aynı şekilde mağdur edilmiş.” (Kaynak: haberturk.com.tr)

zerrin-ozer-123949IZ


Bir Cevap Yazın