YORGUN, DONUK VE CANSIZ CİLDİNİZE MEZOTERAPİ İLE SAVAŞ AÇIN

nermin varılsühaa

Akıp giden yıllar izlerini en çok cildimizde bırakıyor. İnsanoğlu ise yüzyıllardır genç kalmanın sırrını arıyor. Oysa yitip giden zamana inat biz her zaman daha genç ve daha diri görünmek istiyoruz.

Yıllar geçtikçe yüzümüzde yaşlanmanın belirtileri olan kırışıklıklar, çizgiler, sarkmalar ve çökmeler ortaya çıkıyor. İlk gençlik yıllarındaki parlaklığını kaybetmeye başlayan ciltte, renk düzensizlikleri başlıyor, yorgun, donuk bir hal alıyor. Dengesiz beslenme, çevre kirliliği, uykusuzluk, stres, sigara ve alkol kullanımı bu süreci daha da hızlandırıyor.

Pürüzsüz bir cilt mümkün

Tablo her ne kadar parlak görünmese de cilt gençleştirmede yeni nesil teknolojilerle zamanı geri almak, daha genç ve pürüzsüz bir cilt yaratmak mümkün. Yeni teknolojiler ve anti-aging uygulamalar yılların etkileriyle savaşmamıza imkan sağlıyor. Burada amaçlanan temel nokta ise yaşla birlikte cildin kaybettiği kollajeni artırarak, yüzdeki kırışıklık ve sarkmaları azaltıp cildinelastikiyetini artırmak oluyor. Yüzün yapısını gençleştirmek, kırışıklıklardan kurtulmak, cilde hacim vermek, daha parlak, canlı bir görünüm sağlamak için uyguladığımız pek çok yöntem var. Bugün size henüz yeni bir uygulama olan mezoterapiden bahsetmek istiyorum…

01

Nedir bu mezoterapi?

Az önce bahsettiğim gibi, mezoterapi pürüzsüz, genç ve kusursuz bir cilde kavuşmayı sağlayan yeni bir yöntem… Kısa sürede etkili sonuçlar almanın mümkün olduğu bu uygulama kırışıklıkları açıyor, ince çizgilerin görünümünü düzeltiyor. Ciltte lifting etkisi yaratan Hyalüronik asit, vitaminler ve dmae ile elastikiyet artırıyor. Kollajen üretimini hızlandıran uygulama vücuttaki çatlakların giderilmesine de destek oluyor.

Sadece 15 dakika ayırmanız yeterli

Yaklaşık 15 dakika gibi kısa bir sürede uygulanan ve yüz güldüren sonuçlar veren işlem, ciltte gözle görülür bir fark yaratıyor. Uygulama sayesinde daha genç ve sıkı bir cilde sahip olabilir, yüzünüzdeki gençlik hareketi için büyülü bir dokunuş olarak nitelendirilen işlem ile yaş almanın izlerini en aza indirebilirsiniz.

Mezoterapi, kırışıklık ve sarkma gibi olumsuz etkilerin giderilmesinde uygulanan özel formülü ve antiaging etkisi sayesinde cildinizi onarıyor ve güçlendiriyor.

Pürüzsüz ve genç bir görünüm

İlk uygulamadan itibaren cildinizde sıkılaşmayı hissedeceğiniz uygulama ile pürüzsüz ve genç bir görünüm elde etmek mümkün oluyor.

info@drnerminvarilsuha.com

www.drnerminvarilsuha.com

0232 422 4 444

0530 156 54 85


Bir Cevap Yazın