Yılbaşı tatilinde tarzınızı Victorinox bavullarıyla yansıtın!

Yılbaşı tatilinin en tarz üçlüsü; siz, bavulunuz ve yeni yıl!

VictorinoxSpectra2.0GlobalTekerlekliBavul1

Yoğun ve yorucu bir yılın ardından seyahate çıkarken işlevselliği ile en büyük yardımcınız olan Victorinox bavulları ve çantaları “kiremit” rengiyle tatilde en tarz aksesuarınız olmaya aday.

Seyahatlerin en tatsız yanı bavul seçmek ve toparlamaktır. Distribütörlüğünü Eyüboğlu’nun yaptığı Victorinox’un seyahat ürünleri, uzun ya da kısa yolculuklarınızda en büyük yardımcınız oluyor. Victorinox’un şık tasarlanmış bavulları ve kullanışlı çantaları ile yolculuk sırasında eşyalarınızı düşünmenize gerek kalmıyor. Ayrıca yılbaşının ruhuna uygun kiremit rengi bavullar 2019’u tatilde karşılayacak olanlara büyük kolaylık sağlıyor.

VictorinoxSpectra2.0GlobalTekerlekliBavul2Hem şık hem fonksiyonel

Bavullarla gezmek sırt çantalarıyla tatile çıkmaktan daha kolaydır. Bulunan tekerlekler sayesinde bavulunuzu rahatça istediğiniz yere götürebilirsiniz. Dış görünümü ile sade ama şık bir duruşa sahip olan Victorinox bavullar iç dizaynıyla da ferah bir alan sağlıyor. Çift bölmeli bavulun geniş alanına eşyalarınızı yerleştirebilirken, daha küçük eşyalarınızı ön bölmede bulunan işlevsel gözlerde muhafaza edebilirsiniz.

Kiremit rengi Spectra 2.0 bavulların alt tarafında bulunan dört tekerlek içinde bulunan yükün ağırlığını eşit olarak dağıtırken, bavul kilidi ile de güvenliğinizi sağlıyor.

Victorinox Spectra 2.0 Global Tekerlekli Bavul/Kabin boy 2.655 TL’dir.

VictorinoxSpectra2.0GlobalTekerlekliBavul3


Bir Cevap Yazın