Yeniliklere imza atmaya devam ediyor

14. toplu foto

Bisiklet üreticisi Bisan, Bike Fitting ölçümünü Bisan Art Gallery’de tanıtarak, her marka bisiklet kullanıcısına ücretsiz olarak sunuyor.

Kemalpaşa’daki Bisan Fabrika Art Gallery’de düzenlenen bir organizasyonla Bike Fitting ölçümünü tanıtıldı. Etkinlik Bisan Ailesi, bisiklet kullanıcıları, bisiklet dernek ve sürüş ekipleri, yarış takımı ile basın mensuplarının katılımıyla gerçekleşti.

Tüm bisiklet kullanıcılarının vücuduna uygun sürüş pozisyonunu bularak sağlıklı, doğru ve kullandığı bisikletten maksimum sürüş zevki alabilmesini sağlayan Bike Fitting, ücretsiz olarak kullanıcıların hizmetine sunuluyor. Profesyonel ya da hobi amaçlı tüm bisiklet severler, Bisan’da Bike Fitting ile ölçümlerini yaptırıp kendilerine uygun olan bisiklet ile uygun sürüş pozisyonunu ayarlayarak sürüş keyiflerini arttırıyor. Bisikletinizin vücudunuza en uygun sürüş pozisyonunu bularak, bisiklet sürüş keyfini ve performansınızı en üst düzeye çıkarabilmeyi sağlayan bir yöntem olan Bike Fitting hakkında bilgi veren Bisan yetkilisi Ali Orçun Bal; Bike Fitting’in, çok kısa anlatımla, bisikletin, sürücünün vücuduna uygun olarak baştan düzenlenmesi anlamına geldiğini söyledi. Bike Fitting ölçümünü Bisan Art Gallery’de her marka kullanıcısına ücretsiz olarak sunuyor.


Bir Cevap Yazın