Yeni sezonda yeni ufuklara

Hemington

Hemington 21-22 Sonbahar-Kış koleksiyonu “Up to New Horizons”, yaşamlarımızdan ilham alıyor. Değişen düzene ayak uyduran, hayatı dengeleyebilen, keşfetme ve yeni ufuklara ulaşma arzusuyla dolan Hemington erkeğine eşlik ediyor. 

Hemington, Sonbahar – Kış 2021/22 koleksiyonu ile yepyeni bir bakış açısı sunuyor. Önceliklerimizin değiştiği bir dönemde odak noktasını doğaya yönelten Hemington, modaya sürdürülebilirlik ilkesi ile yön vermeye devam ediyor.

Yeni koleksiyon 4 ayrı temaya ayrılıyor. Bunlardan ilki olan Nostalgia temasına renklerin harmonisi öncülük ediyor. Sıcak doğal tonların yer aldığı temada, koyu kahveler, tütün ve camel renkleri, büyüleyici turuncu tonları ile ahenk içinde yer alıyor. Optimism ise mavinin kış tonları ve macenta renkleri ile hayata karşı olumlu tutumunuzu vurguluyor. Koyu zümrüt renginden yosunlara uzanan göz kamaştırıcı yeşil tonları ve soğuk mavi tonlarının harmanlandığı Balance, iç uyumu bulmayı sağlıyor. Reinvention ise siyahların ve grilerin mistik tonlarının, baştan çıkarıcı yakut kırmızısı ve bordo tonlarıyla birleştiği, renkleriyle güçlü bir tema olarak karşımıza çıkıyor.


Bir Cevap Yazın