Yeni sezon başlayacak yabancı diziler

Yeni sezon başlayacak yabancı diziler 

2018 yılının son aylarında merakla beklediğimiz yeni sezon başlayacak dizilerin tarihleri açıklandı. İşte o diziler…

Snatch-sezon 2

İlk yayın:13 Eylül 2018

Aynı isimli filmden uyarlanan Snatch, bir grup suçlunun altın dolu bir kamyon çalmasıyla değişen aksiyon dolu hayatlarını konu alıyor.

snatch-divamagazin


American horror Story -sezon

İlk yayın 12 Eylül 2018 

ilk 7 sezonu geride bırakan American Horror Story yeni sezonda ‘Apocalypse’ ismiyle geri döndü.

American horror story-divamagazin

Supernatural- sezon 14
ilk yayın 11 ekim 2018

bu sezonda kadroda olacak isimler, Jared Padalecki ,Jensen Ackles ,Misha Collins ,Mark Pellegrino

supernatural -divamagazin

The Walking dead-sezon 9

İlk yayın – 7 Ekim 2018

Dizi, Rick Grimes’ın son oynayacağı bölüm olduğu yönünde yeni sezonda mesajlar taşıyor.

Arrow- sezon 7

İlk yayın 15 Ekim 2018

Öldü sanıldığı bir deniz kazasının ardından, uzun süre bir adada yalnız başına yaşayan milyarder playboy Oliver Queen, adada geçirdiği süre boyunca çok değişmiştir. 5 yılın ardınan bulunan ve evine dönen Oliver, dönüştüğü bu yeni Oliver’ı ailesinden ve diğerlerinden saklamaya çalışırken, geçmişte işlediği günahlarından arınmak için suçlularla mücadele etmeye karar verir ve kendisine Arrow kişiliğini yaratır..

arrow-divamagazin

The big Bang Theory – sezon 12

İlk yayın 24 Eylül 2018

The Big Bang Theory MIT doktorası yapan, asosyal iki araştırma görevlisinin, sıradan bir garson olan, sarışın güzel Sheldon ile komşuluk ilişkilerini anlatıyor.

big bang theory -divamagazin

Doctor Who – sezon 11 

ilk yayın 7 Ekim 2018

Bu Doktor bambaşka bir doktor. İsmi, karakteri, tavırları her şeyiyle bir muamma. Rose Tyler adında bir kadın, kendisine Doktor diye adlandıran gizemli bir yabancıyla tanışır ve bundan sonra hayatı baştan sona değişir. Kısa süre içerisinde ailesi de dahil bütün dünyanın tehlike altında olduğunu öğrenir. Yapması gereken kurtuluş yolunu bulmaktır.
doctor who-divamagazin

Grey’s Anatomy- sezon 15

İlk yayın 27 Eylül 2018

Önlerindeki bir sene boyunca, cerrahi bölümünün en başarılı doktorlarından olan Uzman Dr. Bailey’in (Nazi) gözetiminde, doktorluğun her yönünü yaşayan stajyerler hastanenin karmaşasının yanında aşk ilişkilerinde de yeni heyecanlar ve bocalamalarla tanışacaklar…Pek çok Altın Küre ve Emmy ödülüne sahip dizi, ilk sezonundan itibaren sadece Amerika’da değil yayınlandığı her ülkede televizyon reytinglerini alt üst ediyor.

GREY'S ANATOMY - ABC's "Grey's Anatomy" stars Kevin McKidd as Owen Hunt, Justin Chambers as Alex Karev, Chandra Wilson as Miranda Bailey, Gaius Charles as Shane Ross, Tessa Ferrer as Leah Murphy, Jessica Capshaw as Arizona Robbins, Sandra Oh as Cristina Yang, Ellen Pompeo as Meredith Grey, Patrick Dempsey as Derek Shepherd, Sara Ramirez as Callie Torres, Jerrika Hinton as Stephanie Edwards, Camilla Luddington as Jo Wilson, Sarah Drew as April Kepner, Jesse Williams as Jackson Avery and James Pickens, Jr. as Richard Webber. (Photo by Bob D'Amico/ABC via Getty Images)

 

How To Get Away With Murder- sezon 5 

İlk yayın 27 Eylül 2018

Bir grup hırslı hukuk öğrencisi ile onların kriminal savunma derslerine giren gizemli profesörleri; hem kendi hayatlarını değiştirecek, hem de tüm üniversiteyi çalkalayacak bir cinayet davasına karışırlar. Grey’s Anatomy, Scandal gibi dizilerle tanıdığımız Shonda Rhimes’ın imzası bulunan dizinin başrolünde; başarılı aktris Viola Davis bulunuyor.

how to get away a murderer-divamagazin


Bir Cevap Yazın