Yeni Merveillance® expert fluide ile çok amaçlı anti-aging cilt bakımı

Merveillance-Fluide-155 TL[4][2]Stres, tütün kullanımı ve hava kirliliği her geçen gün daha fazla sayıda kadının karma cilt problemiyle tanışmasına sebep oluyor. T-bölgesinde fazla sebum salgılanması ve genişlemiş gözenekler, şikayetlerin başında geliyor. Bu problemlere aynı zamanda yerleşik mimik çizgilerini giderecek bir formülle çözüm bulmayı hedefleyen NUXE Laboratuarı, Merveillance expert® fluide’i geliştirdi.

  • Çizgileri dolduran, cildin daha gergin görünmesini sağlayan ürün aynı zamanda tek aşamada parlaklığı kontrol ediyor, genişlemiş gözenekleri sıkılaştırıyor.
  • İçeriğindeki güngüzeli çiçeği oleoaktifleri ve gülibrişim, ciltte bulunan 3 ana proteini hedefleyerek yerleşil mimik çizgileriyle ve elastikiyet kaybıyla savaşıyor.
  • Yeni nesil matlaştırıcı aktif içerik olan doğal deniz polisakkaritleri ile zenginleştirilen Merveillance expert® fluide, sebum fazlasını etkisiz hale getirerek cildi kurutmadan matlaştırıyor. Cildin görünümünü gözle görünür şekilde iyileştiriyor: gözenekler sıkılaşıyor, cilt yapısı canlanıyor.
  • Mat ve kadifemsi bir cilt sunan ferahlatıcı formülü, Ylang-Ylang, yasemin ve vanilyanın birleşiminden oluşan çiçeksi notalarda kokusuyla lüks bir deneyim vadediyor.
  • 50 ml – 155 TL

Bir Cevap Yazın