YAZ AYLARINI SELÜLITSIZ BACAKLARLA KARŞILAYIN

Yaz öncesi pek çoğumuzun ortak noktası bölgesel yağlanma, sarkma ve selülit problemleri oluyor.Gerek hareketsiz yaşam koşulları gerekse genetik faktörler özellikle kalça ve basen bölgesinde istenmeyen fazlıklara ve selülit oluşumuna yol açıyor. Bazen yeterince kilo versek, hatta birkaç beden incelsek bile biçimli bir vücuda sahip olamayabiliyoruz. Yaklaşan yaz ayları bu konudaki endişelerimiz artırsa da sorun çözümsüz değil. VelaShape III uygulaması ile kişilerin vücutlarında hoşnutsuz olduğu problemli bölgeler tedavi edilebiliyor. Özellikle liposuction sonrası kontür düzeltme ve sıkılaşma için mutlaka yapılmalıdır.Pratik ve kısacası etkili bir yöntem olan VelaShape III cerrahi uygulamalar sonrasında ortaya çıkan ve uzun süre devam eden ödemler, morluklar, haftalarca giyilmesi gereken korseler ve sancılı iyileşme sürecini geride bırakmamızı sağlıyor.Sosyal hayatınızdan ödün vermeden kolaylıkla vücudunuzu biçimlendirebileceğiniz, selülit problemlerinizden kurtulabileceğiniz VelaShape III, yağ dokusunun hacmini azaltmak için Elos teknolojisi ile vakum tekno-lojisini birleştiren ilk ve tek tedavi yöntemidir. Sadece sıkılaşma, bölgesel, zayıflama, incelme ve selülit problemlerinde değil, çatlakların görünümü hafifletmekte de son derece etkilidir.

VelaShape III nedir?

Temelde RF (radyofrekans), infrared ve lenfatik drenaj kombinasyonuyla çalışır. Yıllardır etkinliğini klinik olarak kanıtlamış 3 teknolojiyi bir arada kullanan FDA onaylı ağrısız, acısız, invaziv olmayan sistemin en yeni versiyonudur. En sık karın, kalça, bacak, kol bölgelerine uygulanmakla birlikte özel tasarlanmış farklı boyutlardaki başlıkları sayesinde sırt, sütyen altı, diz üzeri ve yanı, alt bacak, boyun gibi küçük bölgelere de güvenli bir biçimde uygulama konforu sağlar.

Gözle görülür sonuç

Selülit, bölgesel yağlanma ve sarkma yakınmaları olan kadın-erkek herkese uygulanabilir. Sosyal hayatta kesintiye neden olmaz. Bütün cilt tiplerine uygun bir yöntemdir. Hamilelik süresinde oluşan cilt çatlakları, sarkma ve bölgesel yağlanma görünümünün azaltılmasında etkilidir. Bazen kişiler zayıf olup selüliti olmadığı halde ciltlerinin eskisi gibi diri olmadığından, yumuşadığından, sıkılığının kaybolduğundan yakınırlar. Velashape bu konuda da son derece etkilidir. Kollagen Stimülasyonu’nu başlattığı için ciltte canlanma ve dirilik hissedilir hale gelir.

Uygulama sıklığı nedir?

İlk seanstan itibaren cildin çok daha pürüzsüz ve sıkı olduğu gözlenebilir. Yapılan klinik çalışmalar sonucunda karın bölgesinde ortalama 2,5 cm bacaklarda 1,5 cm incelme görülür.Kişiye göre değişmekle beraber ortalama 4-8 seans 1’er haftalık aralıklarla uygulanır. Sonuçların kalıcılığı için ne yapmalıyım?Kalıcılığı devam ettirmek için tedavi bitiminden sonra periyodik uygula-malar gerekir. Ayrıca doğru yaşam seçimleri de sonuçların kalıcılığını etkileyen faktörlerdendir. Beslenme-ye dikkat etmek, egzersiz yapmak tedavinin sonuçlarını daha uzun ömürlü kılar.

İşlem ne kadar güvenlidir?

Uygulamanın tüm cilt tipleri için uygun olduğu ve herhangi istenme-yen bir yan etkinin olmadığı FDA tarafından onaylanmıştır. Yapılan klinik çalışmalar ve araştırmalar da kısa ya da uzun vadede herhangi bir yan etkiye rastlanmadığını da ortaya koymaktadır.

Sağlık dolu günler dilerim…


Bir Cevap Yazın