Yasemin Cangör Ile Saygin Şenel Sevdiklerinin Huzurunda Evlendi

Hilton Oteli’nin muhteşem atmosferinde evlenen çif­tin düğün törenine aileleri, akrabaları, arkadaşları katıldı. Çift, geçtiğimiz yıl sonunda nişanlanmıştı. Ege Tamaş Yönetim Kurulu Üyesi Saygın Şenel ve İzmir Ekonomi Üniversitesi medya ve iletişim mezunu Yasemin Cangör, Hilton Oteli’nde gerçekleşen düğün töreni ile bir ömür boyu mutluluk için evet dedi. 2 sene önce arkadaş ortamında tanışıp 4 Kasım’da nişanlanan çiçeği burnunda çiftin nikah şahitliğini Can Cangör ve Hasan Fehmi Çapın üstlendi. 300 davetlinin katıldığı düğün töreninde organizasyonu Jolly Davet yaptı. Pozitif Live Project’in sahne aldığı düğün ge­cenin ilerleyen saatlerine kadar devam etti. Gelinlik Bianco Vita, damatlık ise Kip şıklığını yansıtıyordu. Çift balayı için rotayı Viyana ve Prag’a çevirdi.

Jolly Davet’in organizasyonu ile tüm detayların düşünüldüğü tören geç saatlere kadar devam etti. Mutluluklarını sevdikleri ile paylaşan Yasemin Cangör ile Saygın Şenel, gece boyunca davetlilerle yakından ilgilendiler. Çift balayı için Viyana ve Prag’ı tercih etti.

İki yıl önce arkadaş ortamında tanışan ve birlikteliklerini evlilikle taçlandıran Yasemin Cangör ve Saygın Şenel, törene katılan misafirlerine teşekkür ettiler. Yaklaşık 300 seçkin davetli genç çifte mutluluk dileklerini iletti.


Bir Cevap Yazın