Yanaklarınız Agassi Dokunuşu İle İncelsin

Son yıllarda hem dünyada hem de ülkemizde popülerleşen, üstü geniş, alta indikçe incelen yüz hatlarına kavuşmak pek çok kişinin hayali… Bazen genetik sebepler bazense alınan kilolarla değişen yüz formunu özellikle de yanak bölge-sini ameliyatsız olarak inceltmek artık mümkün. Bu yöntemlerin en başında ise ameliyatsız yanak inceltme uygulaması olan Agassi geliyor. Gelin bu uygulamayı birlikte inceleyelim…Arzulanan V şekli belirgin elmacık kemikleri, yanakların içeriye doğru olması ve net çene hattıyla meydana gelir. Yüz bu şekilde çekici V şekline kavuşur. Agassi ameliyatsız yanak inceltme işlemi istenilen bu yüz şeklini bıçak altına yatmadan kavuşmayı sağlar. Bunu ise yanak yağlardaki yağ fazlalıklarını yok ederek ve çene hattını incelterek ortaya çıkarır.

Beauty Woman face Portrait Beautiful Spa model Girl. Isolated on

Agassi ameliyatsız yanak inceltme işlemi nedir?

Yanak yağlarını azaltarak ya-nak dokusunun sıkılaşmasını sağlayan yüksek radyofekans teknolojisi Agassi, istenilen şekilde ince yanaklara sahip olmayı sağlıyor. Bugüne kadar kullanılan ve yanak inceltme işlemi için tek geçerli yöntem olan bişektomi ağız içerisinden gerçekleştirilen yağ alma cerrahisiydi. Yanaklardaki yağların alınması için ameliyat dışında yanak incel-ten başarılı bir metot yoktu. Yüzü inceltmenin ameliyatsız ve çok daha kolay bir yöntemi olan Agassi, ağız içi monopolar radyofrekans uygulamasıdır.

İşlem nasıl uygulanır?

Agassi sistemi, ağız içinden yanak altına yerleştirilen bir aparat ile uygulanan monopolar radyofrekans ener-jisi ile yağ dokusuna kolayca ulaşabiliyor. İşlem yaklaşık 15 ile 20 dakika sürüyor. Bu sürede yağ tabakasına iletilen enerjiyle yağ hücreleri eritiliyor ve kolajen üretimi artırılarak deri altı dokularda sıkılaşma sağlanıyor.

woman smiling looking to the camera touching her cheek

İşlem ağrılı mıdır?

Agassi ameliyatsız yanak inceltme yöntemi ağrısız bir uygulamadır. İşlem yaklaşık olarak kişiye göre 2-4 seans uygulandığında yanak bölgesinde kalıcı incelme ve sıkılaşma sağlar.

Yan etkisi var mıdır?

İşlemin bir yan etkisi yoktur. Uygulamayla hem yanak hem çene hattındaki fazla yağ kitlesi küçülür. Yağ hücreleri bir süre sonra lenf sistemiyle vücuttan atılır. Cilt üzerinde herhangi bir deformasyona sebep olmaz. Hem yüzün alt kısmındaki cildi sıkılaştırır hem de yaşla beraber veya yapısal olarak yüzün alt bölümüne inmiş/toplanmış yağ dokusunu hacim olarak küçülür. Bu sayede çift etkiyle aşağı doğru ince-len, zarif yüz hatları elde edilmiş olur. Ağız içerisine iletilen enerji ile cilt aynı zamanda toparlanır, kırışıklıkların görünümü de gözle görülür şekilde azalır.


Bir Cevap Yazın