Wondrous’un kapıları etkinlikle açıldı

genel-kareler-(26)

Sanat ve modayı birleştiren yeni nesil mağaza anlayışıyla açılan Wondrous, Yağmur Yörük’ün kolaylaştırıcılığında yapılan kot ceket boyama atölyesinin geliri Türk Kanser Vakfı’na bağışlanacak

Genç iş insanı Pekin Tezcan, moda tutkunu kadınlarla birlikte yeni nesil bir mağaza konsepti hazırlayarak Alsancak’ta Wondrous’u hizmete açtı. Kısa sürede İzmir’deki standart ve alışılagelmiş alışveriş anlayışını değiştiren, Alsancak’a yeni bir soluk, heyecan katan mağaza, sanat ve modayı bir arada tutuyor. Marka fikrinin temelleri 2020 yılının başlarında atılan, Türk ve yabancı tasarımcı markaların ürünlerinden seçkiler sunan mağaza, Kasım 2020’de hizmet vermeye başladı. Alanında uzman, profesyonel 45 başarılı tasarım markasını bünyesinde bulunduran Wondrous, müşterilerin her ziyaretinde ayrı, dinamik bir ürün seçkisi ve keyifli bir ortamda alışveriş deneyimi yaşatıyor. Standartlaşmış hızlı tüketim, marka ve giysilere alternatif arayan, akıllı alışveriş yapan ve aynı zamanda yatırımlık moda seven herkesin ortak noktası olmayı hedefleyen Wondrous, ev, çocuk veya evcil hayvanlar için de alanında öne çıkan markaların alternatif ürünlerini bünyesinde bulunduruyor.

SOSYALLEŞTİREN MAĞAZA

Mağazada müşterilerin alışveriş yaparken bir yandan sosyalleşebilecekleri, bir kahve molası verip kendilerini rahat hissedebilecekleri konsept tasarım fikri ile yola çıktıklarını ifade eden Pekin Tezcan, ”Mağazanın mimari yapısı ve konsepti de alışılagelmiş mağazacılık mimarisinden bu nedenle ayrışıyor. Her bir detayı üzerine dikkatle çalıştığımız, İzmir’de örneğine rastlanmayan mağazamız, müşterilerin alışveriş deneyimine katkı sağladığını kısa sürede gözlemlemenin mutluluğunu yaşıyoruz” dedi. Açılışı, Türk Kanser Vakfı yararına Yağmur Yörük’ün Kot Ceket Boyama etkinliği ile yapılan mağazada, düzenli olarak sanat etkinlikleri gerçekleşecek. Mağazada, sık sık astroloji, sanat, nefes egzersizleri gibi konularda alanında profesyonel uzmanlar eşliğinde workshoplar ve söyleşiler gerçekleşmeye devam edecek.


Bir Cevap Yazın