Walkin Alaçatı yaz akşamlarınızı keyiflendirecek!

İstanbul’da restoran işletmeciliğine yıllardır başarıyla devam eden Erdem Türkantos ve ortağı Eren Karadağ’ın Alaçatı’da açılışını gerçekleştirdiği Walkin Alaçatı, bu yaza damgasını vuracak. İddialı Akdeniz mutfağı ve birbirinden farklı lezzetleri ile hizmet veren Walkin’de müzikseverler de eğlenceye ve müziğe doyacak…

Alaçatı akşamlarınızın vazgeçilmez adresi haline gelecek olan mekân haftanın her günü 17.00-04.00 saatleri arasında açık olacak. Walkin, gecenin ilerleyen saatlerine kadar Pop ve Funk tarzında canlı müzik performansları eşliğinde konuklarına eğlenceli saatler yaşatacak.

Ünlü Şef Berkin Baykoç’un Akdeniz Mutfağı konsepti ile hizmet verecek olan Walkin, zengin fine dining menüsü ve aperatif seçeneklerinin yanı sıra şefin ana yemek spesiyallerine de yer veriyor. Menüde, sevilen tariflerinin yanı sıra klasik İtalyan mutfağını modern dokunuşlarla sunan şefin öne çıkan akşam yemekleri arasında Fettucine Al Tartufo ve Spagetti H2O gibi imza lezzetler yer alıyor.  Yaz boyunca isteğe göre servis edilecek taze siyah yaz trüf mantarı da göze çarpan detaylar arasında. Walkin’e özel olarak hazırlanan Blessed Grass, Paranoia ve Kumquat Margarita gibi özel kokteylleri de sıcak yaz akşamlarınıza serinlik katacak.


Bir Cevap Yazın