Vizyona girmeyi bekleyen Türk filmleri

Vizyona girmeyi bekleyen Türk filmleri

 1- İçimdeki Hazine

İçimdeki Hazine-divamagazin

Filmin yönetmenliğini Hakan Gürtop, senaristliğini ise Coşkun Çokyiğit yapıyor. Aksiyon, gerilim, macera kategorilerinde yer alan filmin yapımını Pak Film üstleniyor. “İçimdeki Hazine” 14 Eylül’de izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Oyuncu kadrosunda Demir Karahan, Cemre Melis Çınar, Fatih Ayhan, Kimya Gökçe Aytaç ve Levent Sülün yer alıyor.

İçimdeki Hazine filmi, uzun yıllar yurtdışında yaşamış ve babasının ölümü üzerine İstanbul’a dönmüş bir genç kızın gizemli hikayesini konu alıyor. Aşk, arkadaşlık, sahip olduğumuz şeylerin bizleri neye ve nasıl dönüştürdüğüne dair güzel bir macera serüveni.

2- Bücür 

Bücür-divamagazin

Filmin yönetmenliğini Umut Kırca, senaristliğini ise Yaşar Orak ve Ömer Pınar yapıyor. Komedi, macera kategorilerinde yer alan filmin yapımını CJ Entertainment Turkey üstleniyor. “Bücür” 21 Eylül‘de seyircileri ile buluşacak. Oyuncu kadrosunda Berat Efe Parlar, Seçkin Özdemir, Seren Şirince, Taner Barlas ve Durul Bazan yer alıyor.

 Bücür Filminin konusu: Zamanını bilgisayarın başında geçiren, ultra zeki bir çocuk olan Umut tam bir bilgisayar dehasıdır. Annesini hiç görmeyen ve onun kim olduğunu merak eden Umut, onuncu yaşına basmadan önce annesini bulmaya karar verir. Annesini bulmak için internet ve teknolojiden yardım alan Umut üstün becerileri sayesinde annesinin izine rastlar. Annesi ile ilgili öğrendiklerinden sonra İstanbul’un yolunu tutan Umut burada bir tesadüf eseri Özge’ye rastlar. Annesini bulmak için sadece 3 günü olan Umut, Özge ile birlikte kendilerini türlü belaların içinde bulur. Genç delikanlı bir yandan annesini bulmaya çalışırken bir yandan da Özge ile peşlerine düşen adamlardan kurtulmaya çalışırlar.

3- Güvercin

güvercin-divamagazin

G. Banu Sıvacı filmin hem senaristliğini hem de yönetmenliğini yapıyor. Dram kategorisinde yer alan filmin yapımcılığını G. Banu Sıvacı ve Mesut Ulutaş, Anagraf Film ile iş birliğinde yapıyor. “Güvercin” 21 Eylül‘de sinemaseverlerin karşısına çıkacak. Oyuncu kadrosunda  Kemal Burak Alper, Ruhi Sarı, Demet GençMichal Elia Kamal ve Evren Erler yer alıyor.

Güvercin Filminin Konusu: Zamanını bilgisayarın başında geçiren, ultra zeki bir çocuk olan Umut tam bir bilgisayar dehasıdır. Annesini hiç görmeyen ve onun kim olduğunu merak eden Umut, onuncu yaşına basmadan önce annesini bulmaya karar verir. Annesini bulmak için internet ve teknolojiden yardım alan Umut üstün becerileri sayesinde annesinin izine rastlar. Annesi ile ilgili öğrendiklerinden sonra İstanbul’un yolunu tutan Umut burada bir tesadüf eseri Özge’ye rastlar. Annesini bulmak için sadece 3 günü olan Umut, Özge ile birlikte kendilerini türlü belaların içinde bulur. Genç delikanlı bir yandan annesini bulmaya çalışırken bir yandan da Özge ile peşlerine düşen adamlardan kurtulmaya çalışırlar.

https://youtu.be/tpmCZ5YSTVQ

4- Organik Aşk 

Organik Aşk-divamagazin

Filmin yönetmenliğini Kamil Çetin, senaristliğini ise Volkan Girgin yapıyor. Komedi kategorisinde yer alan filmin yapımcılığını Berna Akpınar ve Metin Namsesli, Sihirli Perde yapımın katkılarıyla üstleniyor. “Organik Aşk” 14 Eylül‘de izleyicilerin beğenisine sunulacak. Oyuncu kadrosunda Gizem Karaca, Mustafa Mert Koç, Tarık Papuççuoğlu, Ruhsar Gültekin ve Hacı Ali Konuk gibi önemli isimler yer alıyor.

Organik Aşk filminin konusu: Organik Aşk, Bülent ve Esma’nın hikayesini anlatıyor. Beceriksiz bir adam olan Bülent zengin bir ailenin çocuğudur. Ailenin eriştiği zenginlik evin babası Celal sayesindedir. Başarılı bir iş adamı olan Celal’in hayattaki tek başarısızlığı oğlu Bülent’tir. Dünyanın parasının harcayarak oğlunun başarısızlığını örtbas eden Celal artık bu duruma bir son vermeye karar verir. Oğlunun kendi ayakları üzerinde durmasını isteyen Celal, kendisini düzeltmesi için oğluna bir ay müddet verir. Bülent, bir ay içerisinde sıfırdan bir hayata başlayıp işleri yoluna koymazsa mirastan men edilecektir. Bu bir ay içerisinde başına türlü belalar açan Bülent’in hayatı düğünden kaçan gelin Esma ile karşılaştıktan sonra iyice karışır. Esma ile aşkı bulan Bülent bir yandan peşlerine düşen Esma’nın abisi Davut ile uğraşırken bir yandan kendi ayaklarının üzerinde durmaya çalışır.

5- Göktaşı

Göktaşı-divamagazin

Filmin yönetmenliğini Caner Erzincan, senaristliğini ise Caner Erzincan, Bahadır Sağlam ve Bekir Kerem Kurt yapıyor. Komedi Kategorisinde yer alan filmin yapımcılığını Furkan Yeşilnur, Turkuvaz Film katkılarıyla üstleniyor. “Göktaşı” 28 Eylül‘de vizyona girecek.  Oyuncu kadrosunda Şafak Sezer, Ayhan Taş , Bülent Çolak, Tuna Orhan ve Ceyhun Fersoy gibi yetenekli isimler yer alıyor.

Göktaşı Filminin Konusu: Trakya’nın güzide köylerinden Günebakan’da halk kuraklıktan dolayı yağmur duasına çıkar, fakat gökten yağmur yerine hiç beklenmedik bir şekilde göktaşı parçaları yağar. Hemen ardından köye akın eden Amerikalı, Alman ve Rus ajanlar, köylülerin topladıkları göktaşı parçalarını ciddi ücretler ödeyerek satın almaya başlar. Muhtar İsmet ise çeşitli oyunlarla köylülerin sattığı taşlardan bağış toplamaya çalışır. İsmet’in oğlu yerel şarkıcı Bahadır ise ünlü bir şarkıcı olma hayalleri kurarken, köye haber yapmaya gelen muhabir Ceylan’a tutulur. Köylüler taşları yüksek fiyata satmaya çalışırken bir yandan yabancı ajanlarla diğer yandan Muhtar İsmet’in türlü numaralarıyla uğraşırlar. Sakin ve kendi halinde bir Trakya köyü olan Günebakan, o güne kadar hiç duyulmamış, görülmemiş bir curcunaya sahne olur.

https://youtu.be/LH4o4e181Bw


Bir Cevap Yazın