Victoria’s Secret melekleri 14 Şubat’ı Kutladı

Victoria’s Secret melekleri Jasmine Tookes ve Romee Strijd, en önemli şeyin kendini sevmekle ilgili olduğu Sevgililer Günü’nde Beverly Center’daki mağazaya bir gezi düzenlediler.

Melekler; Sevgililer Günü’nde kendini sevmenin önemini kutlamak adına sizler için seksi bir gecede, kız arkadaşlarınızla birlikte vakit geçirirken ya da evde sıcak bir akşamda yanınızda olabilecek parçaları seçti.

Victoria’s Secret, canlı renklerdeki iddialı askılı üstlerle gerçekten seksi görünümlerden rahat ev kombinlerine kadar her türlü Sevgililer Günü modu için hazır. Modellerden “Kiss Me” cool günlük sütyen ve iç çamaşırı alternatifleri sunarken, “Tease Me” kendisini gösteren iç çamaşırı tasarımlarından oluşuyor ve “Heart Me” ise neon pembe ve kırmızı renklerinde sevimli pijamalarla Sevgililer Günü’ne size hazırlıyor.

LOS ANGELES, CALIFORNIA - FEBRUARY 07:  Jasmine Tookes (L) and Romee Strijd attend Victoria's Secret Angels Jasmine Tookes and Romee Strijd Share The Perfect Gifts for Valentine's Day on February 07, 2019 in Los Angeles, California. (Photo by Neilson Barnard/Getty Images for Victoria's Secret)

Victoria’s Secret Hakkında:

Victoria’s Secret, iç giyim ve güzellik ürünleri konusunda lider bir marka olarak modadan ilham alan modern koleksiyonları, prestijli parfüm ve kozmetikleri, tanınmış süper modelleri ve dünyaca ünlü defileleri ile alanındaki öncülüğünü sürdürüyor. Lbrands grubuna dahil olan Victoria’s Secret markasının dünyada 1500’den fazla iç çamaşırı ve güzellik mağazası olup hızla büyümeye devam etmekte.


Bir Cevap Yazın