Vazgeçilmez güzellik markası La Mer İzmirli kadınlarla buluştu

Birbirinden özel cilt bakım ürünleriyle güzelliğine düşkün kadınların vazgeçilmez markası olan La Mer Diva Talks sohbetlerinde İzmirli kadınlarla bir araya geldi. Mövenpick Hotel Izmir’de gerçekleşen keyifli etkinlikte İzmir cemiyet hayatının sevilen isimleri bir aradaydı.La Mer’in özel hikayesinin konuşulduğu ve doğru uygulama tekniklerinin anlatıldığı etkinlikte davetliler keyifli dakikalar yaşadı. Cilt bakımına dair bilgilerin verildiği La Mer’in birbirinden özel ürünlerinin detaylarının anlatıldığı etkinlik sonrasında davetlilere içinde La Mer ürünlerinin yer aldığı hediye paketleri verildi.İzmirli seçkin kadınların yoğun ilgi gösterdiği etkinlikte konuklar, La Mer’in eğitim sorumlusu Gözde Onsun ile markayı/ürünleri yakından tanıma ve deneyimleme imkanına sahip oldular.Etkinliğin ince detayları Çağlar Çiçekçilik ve Organizasyon tarafından düşünülmüştü.

DİVA 818 1-64

Kadınların bakım ürünlerinde tercihi olan, Diva Dergisi iş birliği ile düzenlediği şık buluşmada Onsun, sorulan soruları ilgiyle cevapladı. Onsun, “İzmir’de böylesi bir etkinlikte sizlerle bir araya gelmek oldukça mutlu edici. Severek kullandığınız La Mer’in serüveni farklı sürprizlerle devam edecek” dedi.

Diva Talks etkinliklerinin farklı konu ve konuklarla devam edeceğini belirten Diva Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Pakize Sükan,  La Mer ailesine  ve katılan seçkin misafirlere teşekkür etti.Ürünleri deneme imkanı bulan konuklar bol bol fotoğraf çekerek sosyal medya hesaplarında paylaştı.

DİVA

Uzay Fizikçisi Dr. Max Huber, bir laboratuvar kazası sonucu hasar gören cildini onarmak için denizin iyileştirici gücünden esinlendi. Cildi yenileme özelliğine sahip deniz yosunlarını topladı ve La Mer efsanesi böylece ortaya çıktı.

MUCİZE İKSİR

Yıllarca süren deneylerin sonucunda Dr.Huber, besleyici deniz yosunu ve diğer doğal içerikleri; güçlü ve yenileyici Mucize İksir’i oluşturmaları için ışık ve ses enerjisi ile birleştirdi. 12 yıl ve 6000 deneyin sonucunda mucize doğdu.

GERÇEK MUCİZE

Crème de la Mer cilde Mucize İksir™’ in iyileştirici enerjisi ve yoğun nem ile etki eder. En kuru veya hasar görmüş ciltler bile yenilenmenin eşsiz ritueliyle iyileştirilir.


Bir Cevap Yazın