Vadistanbul Jolly Joker mart ayı konser takvimi

Vadistanbul’da bulunan Jolly Joker birbirinden başarılı sanatçıları, Mart ayında da müzikseverlerle buluşturmaya devam ediyor

1 Mart Cuma, saat 22.00’de Fatih Ürek konseri

Muhteşem sahne performansı ile Fatih Ürek, herkesi dans etmeye Vadistanbul Jolly Joker’a davet ediyor. Fatih Ürek, sevenleriyle 1 Mart Cuma akşamı Vadistanbul’da buluşuyor.

2 Mart Cumartesi, saat 22.00’de Yaşar konseri

Sanatçı, şarkı yazarı, şair, yorumcu kimliği ve muhteşem sahne performanslarıyla 90’lı ve 2000’li yılların en büyük isimlerinden biri olan Yaşar, sevenleriyle Jolly Joker Vadistanbul sahnesinde buluşuyor. Ezhel

8 Mart Cuma, saat 22.00’de Levent Yüksel konseri

Türk pop müziğinin en değerli besteci ve yorumcularından; Ya Sonra, Kadınım, Sensiz Olmaz, Zalim ve daha birçok unutulmaz şarkıya imza atan Levent Yüksel, geçmişten bugüne en sevilen şarkılarıyla Vadistanbul Jolly Joker’de olacak.

9 Mart Cumartesi, saat 22.00’de Freehiphop: Ezhel konseri

Ankara’da içinden çıktığı mahalle yaşantısını müziğine büyük bir samimiyetle aktaran Ezhel, sevilen şarkılarıyla Vadistanbul Jolly Joker misafirlerine coşkulu bir akşam yaşatacak.

29 Mart Cuma, saat 22.00’de Gökhan Türkmen konseri

Kendine özgü ses rengi ve tarzıyla pop müziğin güçlü isimlerinden Gökhan Türkmen, yeni şarkılarının yanı sıra eski şarkılarının da bulunduğu geniş repertuvarıyla Vadistanbul Jolly Joker’da sevenleriyle buluşacak.

Yaşar

30 Mart Cumartesi, saat 22.00’de Selami Şahin konseri

Müzik kariyerinde 50. yılını dolduran Türk müziğinin duayen ismi Selami Şahin ile Vadistanbul Jolly Joker’de aşk dolu bir geceye davetlisiniz. Usta sanatçı 7’den 70’e herkesin ezbere bildiği şarkılarıyla sevenlerine unutamayacakları bir akşam yaşatacak.

Tüm etkinlikler için biletler, Biletix ve Vadistanbul’daki Jolly Joker bilet satış noktalarından temin edilebilir.

Selami Şahin  

VADİSTANBUL Hakkında:

İnşaat sektörünün öncü markalarından Artaş Grup, Evyap ve İnvest Grup tarafından, Evyap’ın Ayazağa’daki arazisi üzerinde konumlanan ve megamall kategorisinde yer alan Vadistanbul, kurulduğu 103.000 malan ile dünyanın en gözde markalarını, İstanbul’un en beğenilen lezzet mekanlarını benzersiz bir doğa manzarasında buluşturmasının yanı sıra, 760 metre uzunluğunda alışveriş caddesine de sahip. Vadistanbul, özenle planlanmış toplam 20.000m2’lik yemyeşil peyzaj alanı içerisinde yer alan; ses, ışık ve suyun muhteşem uyumuna sahne olan gösteri havuzu ile misafirlerine unutulmaz sürprizler yaşatırken, teknolojinin son olanaklarıyla donatılmış sinema kompleksi ve eğlence parkı da alışveriş keyfine hayatın en güzel renklerini taşıyor. Ulaşım olanaklarıyla da fark yaratan Vadistanbul’a TEM bağlantı yollarıyla ve Havaray yoluyla da kolayca erişilebiliyor. Türkiye’de bir ilk ve tek olan, 15 milyon Euro’luk yatırım desteğiyle hayata geçirilen Havaray ile Seyrantepe metrosundan sadece üç dakikada doğrudan Vadistanbul içine ve foodcourt’a ulaşmak mümkün.

Gökhan_Türkmen

 


Bir Cevap Yazın