Ünlü oyuncular birbirine girdi

Avlu dizisinin Azra’sı Ceren Moray Vuslat dizisinin afişini dantele benzetince Vuslat’ın başrol oyuncusu Devrim Özkan’dan cevap gecikmedi.Oyuncu Ceren Moray, Vuslat dizisnin afişini Instagram hesabından paylaşıp, “Yav bu nedir artık ya, kombinin üstüne serilmiş dantel gibi dizi” yazdı. Moray’ın bu paylaşımı “Dantel polemiği”nin fitilini ateşlemiş oldu.

resim-183235JY

Vuslat dizisinin başrol oyuncusu Devrim Özkan, Moray’ın bu paylaşımına cevap olarak yine sosyal medyadan bir mesaj yayınladı. Özkan yaptığı paylaşıma “Dantelin nerede durduğu değil, nasıl emeklerle ortaya çıktığıdır önemli olan. Emek, takdir değil saygı bekler. Saygılar” notunu düştü.

resim-183301HT

Ceren Moray ise bunun üzerine yeni bir paylaşımda bulunarak şu açıklamayı yaptı: “Dantel kötü bir şey değildir. 100 küsür kişinin geceli gündüzlü emek verdiği işlerin karşılığını alması için güzel afişler, tanıtımlar iyi şeylerdir. Bir de şaka, espri, azıcık dışarı kafayı çıkarıp gülmeler filan bunlar en bi iyi şeylerdir. Yoksa efendim yanlış olmasın. Danteli seviyoruz, bizim canım dantelimiz.”

resim-183325CC

Dizinin oyuncularından Baran Bölükbaşı ise twitter’dan “Dantel sever misin çocuk kadın?”şeklinde esprili bir paylaşım yaptı.

resim-183351XI

Yaşanan afiş polemiğine son olarak bugün “Vuslat”ın yönetmeni Barış Yöş de katıldı. Yöş dizinin yayınlandığı ve üzerinde dantel olan bir paylaşımla hem bu akşam ekrana gelecek bölümü tanıttı, hem de Moray’ın benzetmesini ti’ye aldı.

resim-183420AB
Kaynak: Gecce.com
https://www.gecce.com.tr/haber-unlu-oyuncular-birbirine-girdi-1


Bir Cevap Yazın