ÜNLÜ İSİMLER ORGANICS byREDBULL TALENT KITCHEN’DA BİR ARAYA GELDİ

byredbull logo

Türkiyenin ilk organik içerikli gazlı içecek serisi ORGANICS byRedBull, en doğal ve keyifli anlara lezzet katan etkinliklerini hız kesmeden sürdürüyor. İstanbul Morini’de gerçekleştirilen ORGANICS byRedBull Talent Kitchen etkinliğine Ayşe Boyner, Burcu Esmersoy, Derin Mermerci, Ece Sükan, Gülden Büyükuçak, Hande Doğandemir, İbrahim Kutluay, Mehmet Ozan Dolunay, Özlem – Gökhan Avcıoğlu ve Şule Zorlu gibi tanınan isimler katıldı.

ORGANICS by Red Bullen lezzetli anların vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. Zorlu Center’da bulunan İstanbul Morini’de düzenlenen ORGANICS by RedBull Talent Kitchen yemeğinde iş, sanat ve cemiyet dünyasının tanınmış simaları biraraya geldi.

Ayşe Boyner, Burcu Esmersoy, Derin Mermerci, Ece Sükan, Gülden Büyükuçak, Hande Doğandemir, İbrahim Kutluay, Mehmet Ozan Dolunay, Özlem – Gökhan Avcıoğlu ve Şule Zorlu gibi isimlerin aralarında bulunduğu katılımcılar, yetenekli şef Mihta Yıldırımtaş ve miksolog Yiğitcan Gençer’in ORGANICS by RedBull’un 5 farklı lezzetini ideal yemek uyumları ve içecek reçetelerinde yorumlayarak bu etkinlik için özel olarak hazırladığı imza lezzetleri ve özel sunumları deneyimlemeimkanı buldu.

ORGANICS by Red Bull; %100 doğal kaynaklardan elde edilen içerikleri dikkat çekici lezzetlerle harmanladığı Simply Cola, Tonic Water, Bitter Lemon, Ginger Ale ve Viva Mate çeşitleriyle, hayatın tadını olması gerektiği gibi çıkarmayı sevenlerle buluşmaya devam ediyor. Organik ve alkolsüz ORGANICS by RedBull ürünleriyle ilgili detaylı bilgi edinmek isteyenler, organicsbyredbull.com sitesini ziyaret edebilir ya da ORGANICS By RedBull Türkiye Instagram hesabını takip edebilir. 


Bir Cevap Yazın