Ünlü isimler Kahve Dünyası’nın şeker ilavesiz lezzetleriyle tanıştı

Kahve Dünyası ve Ece Vahapoğlu’ndan Ünlü İsimlere Fit Lezzetler Atölyesi

1550071487_KahveDunyasi_EleleSnowYogaWeekend

Kahve Dünyası, şeker ilavesiz, doğal ve el yapımı Fit Lezzetler kategorisini, Elele Snow Yoga Weekend’de Ece Vahapoğlu’nun ev sahipliğinde düzenlenen bir etkinlikle tanıttı. Aralarında Ceyda Düvenci, Jülide Ateş, Nefise Karatay, Seda Akman, Akasya Asıltürkmen, ve Oben Budak gibi ünlü isimlerin yer aldığı davetliler, Kahve Dünyası’nın lezzetlerine tam not verdi.

Kahve Dünyası’nın formuna dikkat eden ve aktif bir yaşam süren misafirleri için hazırladığı Fit Lezzetler kategorisi, Kartalkaya’da gerçekleşen Elele Snow Yoga Weekend’de, Ece Vahapoğlu’nun ev sahipliğinde düzenlenen bir atölye etkinliği ile tanıtıldı.

1550071488_KahveDunyasi_EleleSnowYogaWeekend___EceVahapo__lu

Aralarında Ceyda Düvenci, Jülide Ateş, Nefise Karatay, Seda Akman, Akasya Asıltürkmen ve Oben Budak gibi ünlü isimlerin yer aldığı davetliler şeker ilavesiz, doğal ve el yapımı lezzetlerin hikayesini Ece Vahapoğlu’ndan dinledi. Bazı katılımcılar atölye kapsamında kendi damak zevklerine göre meyve, yemiş, tohum ve çekirdeklerle birbirinden leziz granola ve müsliler de hazırladı. Etkinlikte şeker ilavesiz beyaz ve bitter çikolatalı fit brownie ve tam tane yulaf içeren poriç gibi lezzetleri deneyen davetliler ayrıca, Kahve Dünyası’nın kısa bir süre sonra mağazalarında satışa sunacağı şeker ilavesiz el yapımı orijin tablet çikolataları da ilk deneyen isimler arasında yer aldı.


Bir Cevap Yazın