Ünlü giyim markası’da Türkiye açıklaması.

Geçtiğimiz günlerde Türkiye’deki tüm mağazalarını kapatma kararı alan forevernew markası yeni bir duyuru ile Türkiye’deki müşterilerilerine online web sitesi  üzerinden markanın ürünlerine ulaşabileceklerini belirtti.

fft20_mf5545336

Marka tarafından kamuoyuyla paylaşılan metinde şu ifadelere yer verildi;

30 Ocak 2019 itibariyle Forever New markası olarak Türkiye’deki faaliyetlerimize üzülerek son vermiş bulunuyoruz. 2009 yılında Palladium Alışveriş Merkezi’ndeki mağazasıyla Türkiye pazarına giriş yapan Avustralya markası Forever New’in Türkiye’de 23 mağazası ve online alışveriş sitesi bulunuyordu. 7 ülkede faaliyet göstermekte olan Forever New, orta ve uzun vadeli planları çerçevesinde aldığı stratejik karar doğrultusunda Türkiye’deki çalışmalarını neticelendirme kararı aldı.

Müşterilerimizin yaptığı alışverişler ve iadeler yasal süreç kapsamında 28 Şubat tarihine kadar tamamlanacaktır. Bu süreçte, hiçbir çalışanımız, müşterimiz ve tedarikçimiz mağdur edilmeyecektir, ödemeleri yapılacaktır. Bunun dışında global site (https://intl.forevernew.com.au/) üzerinden alışveriş imkanı devam edecek ve Türkiye’ye gönderim yapılacaktır.


Bir Cevap Yazın