Üniversitede tanıştılar aşklarını taçlandırdılar

Yaşar Topluluğu Yönetim Kurulu Başkan Vekili İdil Yiğitbaşı ve Yaşar Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Ahmet Yiğitbaşı’nın büyük kızları Selin Yiğitbaşı, yaşamını Luke Ducker ile birleştirdi.

Çeşme Before Sunset’in şık atmosferinde gerçekleştirilen coşkulu düğün töreninde İngiltere Exeter’deki üniversite eğitimleri sırasında tanışan genç çiftin mutlulukları gözlerinden okunuyordu. Yaşamlarını İngiltere’de sürdürecek olan Selin Yiğitbaşı ve Luce Ducker’in nikah şahitliklerini Selin Yiğitbaşı Ducker’ın kardeşi Rana Yiğitbaşı, kuzeni Aylin Elçi ve Luke Ducker’in kardeşleri Adam ve Jack Ducker yaptı. Düğünde gelinin ve damadın arkadaşlarının mavi, yeşil ve turkuaz renkte giydikleri kıyafetler harika bir konsept yarattı.

Yiğitbaşı ve Ducker ailelerinin mutlu gününe damadın babası John R. Ducker ve annesi Carol Ducker başta olmak üzere çok sayıda aile ferdi katıldı. Genç çift balayı için Santorini’yi tercih etti.

Ekim ayının güneşli gününde evet diyen çift, hayatlarını İngiltere’de sürdürecek. Şık düğün törenine yurt içi ve yurt dışından çok sayıda seçkin davetli katıldı. Konuklar, gün boyu çiftin mutluluğuna ortak oldu.


Bir Cevap Yazın