Ultrashape V3 ile bölgesel fazlalıklar geride kalıyor

Her geçen gün vücudumuzdaki fazlalıklardan kurtulma-mızı sağlayan pek çok yeni yöntemle karşılaşıyoruz. Yoğun diyet ve egzersiz programlarına rağmen bir türlü kurtulamadığımız karın, basen, bel bölgelerinde incelme ve sıkılaşmayı sağlayan Ultras-hape V3 ise rahat ve güvenilir bir tedavi yöntemi. Yağlanmanın en çok görüldüğü ve canımızı oldukça sıkan bu fazlalıklar için kolay uygulanabilir bir yöntem olan Ultrashape V3 cilt altında 1,5 cm derinlikteki yağ hücrelerini odaklanmış ultrason teknolojisi kullanarak mekanik olarak parçalıyor, vücut metabolizmasının yardımı ile doğal yollardan atılmasını sağlıyor. Düşünülenin aksine yağ hücresi haricinde, vücudun diğer yapılarına zarar vermiyor.

Ultrashape V3’ü kimler yaptırabilir?

Karın, kalça, basen, bel gibi bölgelerde deri altında birikmiş fazla yağları yok etmeyi amaçlayan Ultrashape V3 için uygun adaylar, normal kiloya sahip olup, düzenli egzersiz, bilinçli diyet yapan, bunun yanı sıra bölgesel yağlarından kurtulmak isteyenler oluyor.

Peki, Ultrashape V3 nasıl çalışıyor?

Ultrashape V3 deri altındaki yağ hücrelerini küçültmeye odaklanmış bir teknoloji olduğu için tahrip olan yağ hücrelerinden çıkan serbest yağ asitleri lenfatik drenaj yoluyla karaciğer tarafından doğal yolla yok ediliyor. Uygulama öncesi ve sonrası bünyesinde mevcut olan radyofrekans sistemi ile sıkılaşma da sağlanmış oluyor.

İşlem nasıl uygulanıyor, ne kadar sürüyor?

Uygulama süresi yapılan bölgeye göre 30 dk ile 1 saat arasında değişiyor. Bazı kişilerde hiç ağrı olmazken, bazıları hafif ve kısa süreli bir karıncalanma ve batma hissedebiliyor.

Uygulamanın yan etkisi var mı?

Tedavi sonrası evine kapanmak veya cerrahi operasyonların komplikasyonlarıyla uğraşmak istemeyenler için alternatif olan uygulamanın hiçbir yan etkisi yoktur. Çok ender olarak bazı hastalarda kızarıklık ve morluklar olabilir. Uygulama sonrası hasta normal günlük hayatına dönebilir.

Kaç seans gerekiyor?

15 gün aralıklarla 3 – 4 seans uygulamak gerekir. Sonuçlar ilk tedaviden 2 hafta sonra görülebilir. Kalıcı sonuçlar 4. hafta-dan sonra ortaya çıkar.Focus ultrasound yöntemi ile istenmeyen yağları küçülten ameliyatsız incelme yön-temi olan Ultrashape V3 özellikle diyet ve sporla inceltilemeyen vücut bölgelerindeki inatçı yağlarda etkili oluyor. Bölgenin yeniden şekillendirilmesinde yardımcı olan uygulama kadınlarda olduğu gibi gibi erkeklerde de son derece etkilidir. Bölgesel yağlanma problemlerini azaltmak ve bölgesel incelme ihtiyaçlarını karşılamak için kanıtlanmış invaziv olmayan en son alternatif olan Ult-rashape V3, deri altı yağlarını yok etmesi sayesinde özellikle en çok şikayet edilen bel bölgesinde etkili oluyor.


Bir Cevap Yazın