barıscan logo

Sörf okulları, tenis kulüpleri, basketbol sahaları ve tutkunu olduğunuz sporları tatilde de yapabileceğiz birçok merkezi ziyaret etmeye hazır mısınız?

ÇEŞME’DEKİ SPOR MERKEZLERİNDEN YAZ BİTMEDEN YARARLANIN

Tatilin olmazsa olmazlarından biri de sportif aktiviteler. İş, şehir stresinden uzaklaşmak için Çeşme’ye tatile gelenler, spordan uzak kalmadan tatillerini sürdürme şansını elde ediyor. Sadece denize girmek, yemek yemek ve eğlenmek dışında diledikleri sporu yapabiliyor… Çeşitli aktivitelerle vücudunuzu dinç tutmak ve sağlıklı bir yaşam sürmek için Çeşme’de gidebileceğiz popüler spor merkezlerini sizler için derledim. 7’den 70’e herkese hitap eden bu özel spor merkezlerini ziyaret etmeden tatilinizi sonlandırmayın. (Not: Sıralama alfabetiktir)

ALAÇATI MYGA SÖRF OKULU

Alaçatı Myga sörf okulu (1)

Alaçatı’nın sörf sporu için sunduğu doğal güzellikleri, üstün hizmet anlayışı ile birleştirip daha da keyifli zaman geçirmeniz için en iyi ortamı sizlere sunan Myga Sörf Okulu, dünyanın lider yelken üreticisi NorthSails ile surf board üreticisi olan Fanatic markalarının resmi test merkezi olup, dünyada çıkmış son model ekipmanları deneme fırsatını sizlere sunuyor.

Tel: 0 232 716 64 68

ALAÇATI TENİS KULÜBÜ

Alaçatı tenis kulübü

Alaçatı Tenis Kulübü 2012 yılında kurulmuş ve 6 yıldır tenis sporuna hizmet ediyor. Her yıl ulusal bazda 8-10 turnuva gerçekleştiriyor. Bu turnuvalara tüm Türkiye’den sporcular katılıyor. Tenis okulları, performans antrenmanları, özel dersler ve tenis üyeliği ile hizmet veriyor. Federasyona kayıtlı 220 sporcusu var. Bu sporcular tüm Türkiye’deki turnuvaları oynayıp Alaçatı’yı temsil ediyorlar.

Tel: 0 535 306 28 92

ARKAS ÇEŞME SİTE SPOR

Arkas Çeşme Site Spor (1)

Arkas Çeşme Site Spor, çocukların sporla iç içe, sağlıklı bir yaşam tarzı kazanmalarını sağlamak amacıyla 3 yaştan 15 yaşa kadar çocuk ve gençlere hizmet veriyor. Arkas Çeşme Site Spor; voleybol, basketbol, yelken, yüzme ve dağcılık dallarında faaliyet gösteriyor. Arkas Çeşme Site Spor’un bu yaz çocuklar için hazırladığı Çadır Kampları ile de aktivite doğada devam ediyor. Arkas Çeşme Site Spor ebeveynleri de düşünerek spor etkinliklerindeki anne-babalar için ücretli üyelik sistemiyle fitness imkânı sunuyor.

Tel: 0 232 723 33 20

CELAL ARISAN-OSMAN SAVRAN BASKETBOL OKULU

CELAL ARISAN-OSMAN SAVRAN BASKETBOL OKULU 1

Çeşme Spor Salonu’nda 19. sezonuna giren Celal Arısan – Osman Savran Basketbol Okulu bu güne kadar birçok oyuncu yetiştirip onları Türk basketbolunun hizmetine sundu. 5 antrenör nezaretinde yapılan çalışmalar Salı, Çarşamba, Perşembe günleri Ağustos aylarında devam ediyor. 6-15 yaşında kız ve erkek öğrencilerin katıldığı antremanlar, kışın takımlarda oynayan sporcuların yazın da çalışarak gelişmelerini sağlıyor. 2 ay süreyle çalışan basketbolcular hazırlık maçları yapma imkanını da buluyorlar.

Tel: 0 532 213 82 06

KITE CLUB ALAÇATI

Airush 2010

Kite Club Turkey, Çeşme’nin en güzel ilçelerinden Alaçatı’da ve Urla’daki okullarında güvenli ve verimli eğitim veriyor. Merkez, uzun yıllar Alaçatı’da yalnızca sörf sporlarının yıldızı oldu. Kiteboard okullarında çalışan tüm eğitmenler KB4 ve KB5 sartifikalı. Okullarında İngilizce ve İtalyanca eğitimler veren eğitmenleri bulunmakta. Kite Club Turkey olarak, kiteboard eğitimlerinin yanı sıra aynı zamanda son model kite ekipmanları kiralamadan kite tamirine kadar birçok hizmet veriyor… Uzman eğitmenler, yenilikçi eğitim anlayışı ile en doğru eğitim süreci için

Tel: 0 532 245 20 52

ÇAĞLA KUBAT WINDSURF AKADEMİ ALAÇATI

Çağla Kubat Windsurf Akademi Alaçatı

Tecrübeli eğitmen kadrosu tarafından verilen başlangıç, orta, ileri ve profesyonel seviye eğitimlerle, öğrenme sürecini daha hızlı, kolay ve eğlenceli hale getiren Çağla Kubat Windsurf Akademi, sizlere windsurfun en prestijli markalarından Starboard ve Northsails ekipmanları kiralama olanağı sunuyor. Çocuklar için yaz okulu kampları, gençler için yarışçılık eğitimi kampları ile geleceğin şampiyonları burada yetişiyor. İşletme milli sörfçü Çağla Kubat ve eşi Jimmy Diaz yönetiminde işletiliyor.

Tel: 0 549 635 30 35

KITE ONE ALAÇATI

Kite One Alaçatı (1)

Eşsiz parkuru, sığ su alanı ile kitesurf eğitimini en iyi, en deneyimli eğitmenlerden öğrenmek için Kite One Alaçatı’ya uğramalısınız. Alaçatı’nın ilk okullarından olan Club Mistral’de hizmet anlayışına başlamış Kiteone Alaçatı, ekip ruhuna inanan yönetim anlayışı ile öncü olmayı başarmış bir okul. Sizlerle beraber bir ömür boyu sürecek arkadaşlıklar ve dostluklar elde edebilmeyi benimsiyen Kiteone Alaçatı sizler için var, Kite One yepyeni bir vizyon ile rüzgarın eşsiz bir güzellikte estiği Alaçatı koyunda sizler için kuruldu. Amaçları, tutku ile bağlı olduğunuz, eğitimlerde de keyif aldığınız kitesurf sporunu herkese sevdirmek.

Tel: 0 232 716 76 46

ORSA SÖRF OKULU

Orsa Sörf okulu

Giray ve Edibe Hoşcanoğlu çifti 1994 yılında Alaçatı’da sörf sporunu öğretme ve sevdirme amacı ile Orsa Sörf Okulu’nu kurmuşlar. Her yıl Türkiye’nin sörf sporuna en çok yeni sporcu kazandıran sörf okulu olma vizyonuyla hizmet veriyorlar. Orsa Sörf Okulu, müşteri ihtiyaçları ve beklentileri doğrultusunda, arzu edilen kalitede, doğa sevgisini aşılamayı ilke edinmiş. Orsa Sörf Okulu, Türkiye’yi yerli ve yabancı müsabakalarda temsil eden birçok başarılı sporcu ve değerli sörf hocalarını da yetiştirerek sörf sporuna kazandırmış. Ayrıca, turistlere sunulan sörf eğitim ve kiralama hizmetleri ile de ülke ekonomisine katkıda bulunmanın yanında, dünyada rüzgar sörfü alanında Türkiye’yi en iyi şekilde temsil etmekte…

Tel: 0 532 655 20 10


Bir Cevap Yazın