TOPALOĞLU & TÜMER AİLELERİ’NİN MUTLU GÜNÜ

nişan (115)

İzmir’in tanınmış iş adamlarından Hamit Topaloğlu ve eşi Derya Topaloğlu’nun kızı Melisa Topaloğlu ve kablo fabrikası sahibi genç iş insanı Mehmet Tümer aile arasında sözlendi

İzmir’in tanınmış iş adamlarından Hamit Topaloğlu ve eşi Derya Topaloğlu’nun kızı Melisa Topaloğlu ve sanayici Mehmet Tümer, Kamu Görevlileri Etik Kurulu Başkanı ve Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Üyesi TBMM eski Başkanı Köksal Toptan’ın da katıldığı törenle sözlendiler. Topaloğlu Ailesi’nin Balçova’daki villasında gerçekleştirilen ve sadece sayılı aile bireylerinin katıldığı törende evlilik öncesi ilk adımı atan Melisa Topaloğlu ve kablo fabrikası sahibi Mehmet Tümer’in üniversiteden arkadaş oldukları öğrenildi. Çeşme ve İzmir’de yaptığı yatırımlarla ön plana çıkan iş adamı Hamit Topaloğlu’nun kızı Melisa Topaloğlu’nu isteme sırasında gözlerinin dolduğu ve zor anlar yaşadığı bildirildi.

BABASI İLE MESLEKTAŞ

Babası gibi müteahhitlik belgesi alarak inşaat ve gayrimenkul sektörüne üniversiteden sonra giriş yapan Melisa Topaloğlu ile kablo fabrikası sahibi genç iş insanı Mehmet Tümer, dünya evine girmenin ilk adımını attıkları törende Topaloğlu ve Tümer Ailelerinin heyecanı gözlerinden okunuyordu. Topaloğlu Ailesi’nin bu mutlu gününde İzmir Emniyet Müdür Yardımcısı Hakan Metin yalnız bırakmadı. İş adamı Hamit Topaloğlu davete katılanlara teşekkür ederken, “Bu mutlu günümüzde iş ve siyaset temposunun yoğun olmasına rağmen bizi yalnız bırakmayanı aile büyüğümüz Köksal Toptan’a sonsuz teşekkür ederiz” dedi.


Bir Cevap Yazın