Tommy Hilfiger’ın yeni reklam yüzleri belli oldu

2016 sonbahar reklam kampanyasının yıldızları  haıley baldwın ve lucky blue smıth oldu. Kampanya sosyal medyasıyla beğeni toplayan modeller Hailey Baldwin ve Lucky Blue Smith ile dikkat çekiyor.

6Tommy Hilfiger 2016 Sonbahar/Kış Hilfiger Denim global reklam kampanyası “24/7 Hailey Baldwin & Lucky Blue Smith” aynı zamanda sosyal medya fenomeni olan iki modeli Los Angeles’ta 24 saat boyunca takip ediyor. Sunset Boulevard boyunca arabayla yol alan, ikonik Pink’s Hot Dogs’a uğrayan kampanyanın konsepti, markayı, modelleri ve Los Angeles şehrini yeni ve özgün bir bakış açısıyla keşfetme imkânı sunuyor. Milenyum kuşağının düşünce yapısına ve ruhuna selam duran kampanya, modaseverlerin ilgisini çekiyor ve yeni bir dijital yaklaşımla etkileşim kuruyor.

Hailey, Lucky ve Hilfiger Denim’in sosyal kampanya fotoğrafçısı Bryant Eslava, sosyal medyadaki takipçilerini hayatta bir kez bulunabilecek bir şans yakalayarak kampanyanın fotoğraf çekimlerine katılmak için yaratıcı Snapchat hikayelerini @TommyHilfiger adresine göndermeye davet etti. Binlerce başvuru arasından seçilen, biri Kanadalı, biri Hollandalı, biri İtalyan ve ikisi Amerikalı  olmak üzere beş şanslı katılımcıya sete giriş ayrıcalığının yanı sıra benzersiz deneyimlerini kaydetmeleri için birer iPhone verildi.

Nisan ayında gerçekleşen 24/7 Hailey Baldwin & Lucky Blue Smith kampanya2 çekimleri sırasında Hailey ve Lucky’nin yakaladığı kamera arkası görüntüler ve videolar takipçilerle paylaşıldı. İki sosyal medya fenomeninin sadece Instagram’daki takipçileri toplamda 8,5 milyonu buluyor. Art arda ikinci sezon Hilfiger Denim kampanyasının çekimlerini yapan Devyn Galindo ve Bryant’ın fotoğraf makineleri ve iPhone kullanarak yakaladıkları ilave görüntüler de paylaşılarak anlık sosyal medya etkileşimi yaratıldı.

Kampanyanın Ağustos ayında lanse edilmesinden önce beş süper hayran çekimler sırasında yakalanan kamera arkası görüntüleri ve videoları Hailey, Lucky ve Bryant ile birlikte görme fırsatı bulacak.

Daha önce de Hilfiger Denim markasına destek veren Hailey ve Lucky, markanın mirasını kutlayan Tommy Jeans 2016 İlkbahar kampanyasında birlikte rol aldı. Hailey ayrıca Hilfiger Denim 2016 İlkbahar kampanyasında rol aldı, New York Fashion Week sırasındaki Hilfiger Collection defilelerinde podyuma çıktı.

Hilfiger Denim 2016 Sonbahar/Kış koleksiyonu New York’a doğru okyanus aşırı bir yolculuğa yelken açıyor. Favori klasikler, rahat ama sofistike bir yaklaşımla ve markanın rock-and-roll imzasıyla yorumlanıyor. Eski dünya kültürünün dayanıklı iş giyimi değinmelerinden eklektik denizci ve askeri etkilerine kadar pek çok unsuru, yeni dünyanın özgüveniyle kombine ediliyor. Önemli olan yaş değil, tutum!

1


Bir Cevap Yazın