TOM FORD’UN YAZIN SICAK DOKUSUNU YANSITAN KOKUSU SOLEIL BRULANT’TAN ALINAN İLHAMLA YARATILAN BİR YAZ KOLEKSİYONU: SOLEIL SUMMER 2022

1651750280_TFB_FY22_Soleil_Summer_Full_Lineup_No_Palette_SocialCrops kopya

Tom Ford Beauty yazı ikonik kokusu SoleilBrûlant’tan alınan ilhamla yaratılan, SoleilSummer 2022 koleksiyonu ile karşılıyor. Teni ısıtan güneş ışınlarını çağrıştıran ve zengin dokularıyla öne çıkan Soleil Summer koleksiyonu yaz aylarında vazgeçilmeziniz olacak.

Soleil Brûlant Shimmering Body Oil,altın renkli güneş ışınlarının vaha üzerinde yarattığı parlak illüzyonları çağrıştıran,ipeksi ve hafif dokulu bir üründür. Nemli ya da kuru cilt üzerine tek başına uygulayabilir veya bir koku altına sürerek kendi özel yazınızı yaratabilirsiniz.

Èclat Nu’daki Soleil Sheer Cheek Duo,ciltte kolayca dağılan, yumuşak ve dengeli bir bitiş sunan yapısıylateninizedoğal bir renk ve boyut katar.Ustalıkla tasarlanmış aydınlatıcı ve allık ikilisi, güneş ışığının ışıltısını ve şehvetini kusursuz bir şekilde cilde yansıtır. Şeftali tonları, teninizden yansıyan güneşi taklit ederken, pembe renk tonları ise canlıbir dokunuş katar. Az-orta kapatıcılığı ile doğal bir görünüm yaratmak için tonları tek başına veya birlikte kullanabilirsiniz.

Soleil LipBlush,uygulandıktan sonra cildinizin PH değerine göre dudaklarınızda size özel tutkulu bir pembe tonunu alır.Şeffaf bir dokunuş veren bu balm, tamamiyle size özel bir renk alır. İçerisinde yer alan özel altın tonlu parçacıkları ve ambalajı ile Tom Ford Soleil’in ışıltılı dünyasını mükemmel bir şekilde yansıtıyor.

Soleil Ultra-Shine Lip Color, ruj, ışıltılı bir dudak parlatıcısıve dudak balsamının zengin içerikleriniözel olarak geliştirilmiş bir formülüyle tek bir üründe birleştiriyor. Vazgeçilmeziniz olacak kremsi dokusu ve parlaklığıyla dudakları besleyen Soleil Ultra-ShineLipColor,Sweet Spot ve Nudiste olmak üzere iki farklı renk seçeneği sunuyor.


Bir Cevap Yazın