THE NEW MUTANTS, ERTELENMEDEN ÖNCEKİ VERSİYONUYLA YAYINLANACAK

Daha önce defalarca ertelenen The New Mutants’ın yönetmeni Josh Boone, filmin ertelenme kararı alınmadan önce hazırlanan, orijinal versiyonuyla yayınlanacağını açıkladı.

the-new-mutants-filmloverss

X-Men spin-off‘u olan The New Mutants, 2017 yılında çekildiğinde, X-Men evreninde geçen bir korku filmi izleme fikri birçok sinemasever tarafından ilgiyle karşılanmıştı. Bu yüzden filmin 2018’in öne çıkan yapımlarından biri olması bekleniyordu. Ancak 20th Century Fox filmin vizyon girmesine kısa bir süre kala sürpriz bir kararla filmi erteledi. Stüdyonun filmde bazı değişiklikler yapılmasını istediği ortaya çıkarken, film için ek çekimlerin yapılacağı ve yeni sahnelerin çekileceği açıklandı. Prodüksiyonun sürecinde yaşanan bu sorunlar yetmezmiş gibi bir de Disney-Fox anlaşması gerçekleşti ve The New Mutants’a ne olacağı hepten belirsiz bir hâl aldı.

Bu belirsizlik, aradan geçen iki yılda filmin sinemaseverlerin karşısına çıkmasına mani olsa da, sonunda The New Mutants cephesinde işler rayına oturmuş gibi görünüyor. Çizgiroman dünyasının önemli isimlerinden Bill Sienkiewicz geçtiğimiz günlerde verdiği bir demeçte filmin Marvel’dan onay aldığını ve yayınlanmaya hazır olduğunu söylerken, The New Mutants’ın yönetmeni olan Josh Boone da filmden yeni bir fragmanın yolda olduğunu açıklayarak filmin yayınlanması için hazırlıkların başladığını gösterdi.

The New Mutants’ın 3 Nisan 2020’de vizyona girmesi bekleniyor.


Bir Cevap Yazın