Tek Çantada İki Fonksiyon

Bloomsbury Kutu Çanta 2.400 TL (14)_103048815

Vintage kamera çantalarından esinlenmiş olan Bloomsbury’ nin kutu çantaları gündüzden geceye şıklığınızı ihtişamla tamamlamaya hazır. Çıkarılabilir askı sistemiyle tek çantada iki farklı fonksiyon sunan The City Koleksiyonu’ nda yer alan kutu çantalar ile hem gündüz toplantılarına hem de gece davetlerine uyum sağlayacaksınız.

Feminen ve özgün tavrıyla kadınların günlük hayatını kolaylaştıran Bloomsbury’nin kutu çantaları sezona damga vuruyor. Londra esintilerini tasarımlarıyla birleştiren markanın The City Koleksiyonu’nda yer alan kutu çantaları, çıkarılabilir askı sistemiyle ister gündüz toplantılarına ister gece davetlerine eşlik ediyor. Her modelinde birbirinden fonksiyonel iç detaylarıyla dikkat çeken markanın modern, klasik ve spor tasarım anlayışını sürdüren koleksiyonundan favori renginizi seçebilirsiniz.

Profesyonel dokunuşlarla fonksiyonelliği ve şıklığı ön planda tutan, yüzde yüz gerçek deri ve el işçiliği ile üretilen Bloomsbury ürünlerini keşfetmek isterseniz http://bloomsbury.com.tr/ adresini ziyaret edebilirsiniz.


Bir Cevap Yazın