Tchibo’dan kullanışlı bavullar  

Tchibo’da, tatil hazırlığı yapanlar ve sık seyahat edenler için birçok bavul modelini bir arada bulmak mümkün. Hafif, fonksiyonel ve sağlam olma özellikleriyle dikkat çeken bavullar, seyahatlerin kolay geçirilmesini sağlıyor.

Tchibo_Bavul_Imaj

Tchibo, birbirinden farklı bavul modeliyle yolculukların rahat ve güvenli bir şekilde yapılmasına yardımcı oluyor. Kalitesi ve sağlamlığı test edilen “sert”, “kumaş” ve “hibrid” çeşitlerindeki bavul setleri; birbirinden farklı renkleriyle de her zevke hitap ediyor.

Seyahatlerin kurtarıcıları

Dayanıklı plastikten üretilen Sert Bavul; büyük, orta ve küçük boylardan oluşuyor. Bordo, siyah, pembe, lacivert ve gümüş renkleri bulunan Sert Bavul, set olarak da tercih edilebiliyor.

Hafif olma özelliğiyle öne çıkan ve yolcuklarda kolaylıkla taşınan Kumaş Bavul’un mavi ve gri seçenekleri bulunuyor. Farklı ebatlardaki büyük, orta ve küçük boy alternatifleri kısa ve uzun tatillerin kurtarıcıları olmaya aday.

Tchibo_Kumas_Bavul_SetiHer yolcukta sizinle 

İç hacmi yüzde 30’a kadar genişletilebilen Hibrid Bavul ise, sert kabuklu ve kumaş bavul kombinasyonuyla her yolculukta sizinle olacak. Lacivert, mavi ve bordo renk alternatiflerinin yanı sıra Hibrid Bavul kabin bagajına uygunluğu ile de dikkat çekiyor.

 

Tchibo Bavul fiyatları:

  • Sert Bavul Seti fiyatı: 1.099 TL
  • Sert Bavul Küçük Boy fiyatı: 499,95 TL
  • Sert Bavul Orta Boy fiyatı: 549,95 TL
  • Sert Bavul Büyük Boy fiyatı: 649,95 TL
  • Hibrid Bavul Küçük Boy fiyatı: 549,95 TL
  • Hibrid Bavul Orta Boy fiyatı: 649,95 TL
  • Hibrid Bavul Büyük Boy fiyatı: 749,95 TL
  • Kumaş Bavul Küçük Boy fiyatı: 449,95 TL
  • Kumaş Bavul Orta Boy fiyatı: 499,95 TL
  • Kumaş Bavul Büyük Boy fiyatı: 549,95 TL

 Tchibo_Sert_Bavul_2

 Tchibo Hakkında:

Benzersiz bir iş modeline sahip olan Tchibo; 8 ülkede 1000’den fazla mağaza, 22.300 satış noktası ve internet mağazaları ile müşterilerine hizmet vermektedir. Şirket bu çok kanallı dağıtım sistemini, her hafta değişen gıda dışı ürünlerle birlikte, kahve ve kapsüllü kahve makinesi Cafissimo’yu sunmak üzere kullanmaktadır. 2016 yılında dünya genelindeki 12.000 çalışanıyla 3,3 milyar Euro kazanç sağlayan Tchibo; Avusturya, Çek Cumhuriyeti, Almanya ve Macaristan’da kavrulmuş kahve pazarının lideri ve Avrupa’nın önde gelen e-ticaret şirketlerinden birisidir. 1949’da Hamburg’da kurulan aile şirketi, uyguladığı sürdürülebilir politikalar sayesinde, 2012 yılındaki Kurumsal Ahlak ve Çevresel Lojistik Ödülü ve 2013 yılındaki Federal Hükümet KSS Ödülü başta olmak üzere birçok ödüle layık görülmüştür. Tchibo 2016 yılında, Almanya’nın en büyük sürdürülebilir şirketi seçilmiştir.

 


Bir Cevap Yazın