Tchibo ile kamp zamanı!

Entegre Çantalı Trekking Şapkası

Hayatı eve sığdırmaya çalıştığımız dönemde en büyük özlemimiz olan doğa, yaz mevsimini karşılıyor. Doğanın keyfini çıkarmanın en güzel yolu ise bir iki günlüğüne bile olsa küçük bir kaçış planı organize edip şehirden uzaklaşmak ve kamp yapmak… Tchibo’nun Doğayla Buluşmaya Hazırlanın teması altında bir araya getirdiği fonksiyonel ürünler kampta hayatınızı kolaylaştırarak keyif katacak.

Yaz mevsiminin gelişiyle doğada daha fazla vakit geçirme zamanı da geldi. Hafta sonu bile olsa birkaç günlük doğaya kaçış planları yapmak için çok şeye ihtiyacınız yok. Tchibo’nun Doğayla Buluşmaya Hazırlanın teması altında bir araya getirdiği Trekking Şapkası, Piknik Örtüsü, Beslenme Kutusu gibi fonksiyonel ürünlerle kamp hayatını doyasıya yaşayın ve doğada olmanın keyfini çıkarın.
Güneş çarpmalarına dikkat!
Doğada vakit geçirirken en çok dikkat edilmesi gereken şeylerden biri de güneşten korunmak. Güneşten ve aniden bastıran yaz yağmurlarından korunmak için mutlaka şapkanız yanınızda olsun. Tchibo’nun çantaya asılabilen, tersi çevrilerek katlanabilen ve yanınızda yer kaplamayan Trekking Şapkası ile güneşin zararlı etkilerinden kendinizi koruyabilirsiniz. Kamp malzemelerinizi ve eşyalarınızı bir arada tutmak ya da pratik bir şekilde asmak için de 3 farklı boyutta sunulan Karabinalardan faydalanabilirsiniz. Çantanızda yer tasarrufu sağlayacak Tchibo Seyahat Torbaları da eşyalarınızı düzenli bir şekilde muhafaza etmeniz için son derece pratik ve kullanışlı bir çözüm.
Pratik olun
Tchibo’nun Doğayla Buluşmaya Hazırlanın koleksiyonunda yer alan Katlanabilir Su Bidonu’nu yolda, kampta, piknikte, her yerde kullanabilirsiniz. Taşıma sapıyla kolay taşınabilen, boşken yer kaplamayan, vanalı Katlanabilir Su Bidonu 15 litre su hacmiyle su ihtiyacınızı pratik bir şekilde karşılayacak. Beslenme Kutuları da iç içe konulabilen 3 farklı boyutuyla size hem zaman kazandıracak hem de yer… Sızdırmayan kapaklarıyla güvenli bir şekilde yiyeceklerinizi saklayabileceğiniz ya da taşıyabileceğiniz Beslenme Kutuları, BPA içermiyor.
Keyfe vakit kalsın
Doğada, açık havada akşam saatlerinin keyfini çıkarmayı ihmal etmeyin. Tchibo LED Lamba, el feneri olarak da kullanılabilmesiyle dikkat çekiyor. Kancalarıyla kolayca sabitlenebilen, su sıçramasına karşı korumalı LED Lamba, 1 pil seti ile size tam 20 saat aydınlık vaat ediyor. Tchibo Mini Piknik Örtüsü 10X10 cm olacak şekilde katlanabilmesi, yer kaplamaması ile çantaların vazgeçilmezi olacak. Su geçirmeyen Mini Piknik Örtüsü ile yağmur bile keyfinizi bozamaz.
Tchibo’nun Doğayla Buluşmaya Hazırlanın temalı ürünleri, Tchibo mağazaları, www.tchibo.com.tr internet mağazasında ve 444 28 26 telefonla sipariş hattında müşterilerle buluşuyor.

Entegre Çantalı Trekking Şapkası: 49,95 TL
Kanca Karabina 5’li Set: 39,95TL
LED Lamba: 69,95TL
Seyahat Torbası (3’lü Set): 59,95 TL
Katlanabilir Su Bidonu: 64,95 TL
Beslenme Kutusu (3’lü Set): 49,95 TL
Mini Piknik Örtüsü: 79,95 TL


Bir Cevap Yazın