TCHIBO İLE EV TEMİZLİĞİ ARTIK HEM PRATİK HEM KEYİFLİ!

Bulaşıktan çamaşıra, kireç ve pas temizliğinden toplama ve düzenleme işlerine, ev işleri hem çok vakit alır hem de yorucudur. Tchibo’nun “Eviniz Temizlikle Parlasın” temalı ürünleri ev ve araba temizliğini kolayca yapmanızı sağlayacak akıllı ve fonksiyonel çözümler sunuyor. Size de tertemiz ve düzenli bir evin keyfini çıkarmak kalıyor. Ayrıca bu hafta “Banyonuza Modern Dokunuş” temasıyla Tchibo, banyo keyfinizi arttıracak ürünlerini de bir araya getiriyor.

Imaj

Ev temizliğinde fonksiyonel ve pratik ürünler hayatı kolaylaştırır. Hem eviniz temizlikle parlar hem de zaman gibi en değerli şey size kalır. Banyodan mutfağa, salondan arabaya her alana özel temizlik ürün ve çözümleri Tchibo’nun “Eviniz Temizlikle Parlasın” teması altında bir araya geliyor. Tema ürünlerinin çoğunun üretiminde geri dönüşümlü malzemeler kullanıldığı için hem enerji tasarrufu sağlanıyor hem de çevre korunmuş oluyor.

En zor yerlerde bile temizlik çok kolay
Tchibo’nun “Eviniz Temizlikle Parlasın” temasında küçük detaylarda bile temizliği hissedeceğiniz fonksiyonellikte ürünler yer alıyor. Bulaşık yıkarken döner başlığı sayesinde içine bulaşık deterjanı doldurabileceğiniz, şeffaf penceresi sayesinde ise deterjan miktarını görebileceğiniz 3’ü 1 Arada Silikon Bulaşık Fırçası; kiri az miktarda temizlik malzemesi ve az su ile yapan, çevreci ve hijyenik Şişe Temizleme Topu, biri temizlemek diğeri kurulamak için 2 ayrı başlığı olan Şişe ve Cam Fırçası bu koleksiyonda yer alan ürünlerden sadece birkaçı. Tekrar kullanılabilen temizleme pedleri sayesinde derinlemesine temizleyen Elektrikli Yer Sileceği’nin yanı sıra çeşitli bölgeler için farklı başlıklar içeren, sıcak su buharıyla hijyenik zemin temizliği sağlayan Çok Fonksiyonlu Buharlı Süpürge de zemin, halı, cam, minder ve kumaş temizliği için kimyasal kullanmanıza gerek kalmadan ideal temizlik sağlıyor.

Pratik temizlik yardımcıları
Kireç Çözücü Musluk Başlığı, tüylenmeyen Kurulama Bezi ve az malzemeyle temizlikte harikalar yaratan çevreci Temizlik Bezleri de evin her alanında kullanabileceğiniz pratik yardımcılarınız olacak. İnatçı kirler için geliştirilen Derz Fırçası ve Kalorifer Temizleme Fırçası ise temizlemesi en zor yerleri kolayca temizlemenizi sağlayacak. Döner fonksiyonuyla küçük ve dar alanlarda bile etkili temizlik sağlayan Döner Sistemli Yer Sileceği Seti de koleksiyonun dikkat çekici ürünlerinden…

Silikon_Bulasik_SungeriHer şey düzenli olsun
Temizlik kadar düzen konusunda da hayatınızı kolaylaştıracak ürünler arıyorsanız “Eviniz Temizlikle Parlasın” temalı ürünler arasında bulabilirsiniz. 2 ayrı boyda Çekmece Düzenleme Kutusu, Kapaklı Düzenleme Kutusu, yer kaplamayan Katlanabilir Kapı Arkası Sepetleri ve Ekstra İnce Elbise Askıları evinizde, dolaplarınızda hep fazladan yer açacak hem de her şeyin düzenli bir şekilde elinizin altında olmasını sağlayacak. “Eviniz Temizlikle Parlasın” tema ürünleri arasında çamaşırı kolaylaştıran Çamaşır Yıkama Torbası, Çift Taraflı Elbise Temizleme Fırçası, Ütü Masası Kılıfı gibi ürünler de tüketicilerin beğenisine sunuluyor.

Ayrıca bu hafta;
“Banyonuza Modern Dokunuş” temasıyla Tchibo, banyo keyfinizi artıracak ürünlerini bir araya getiriyor. Hem köpürtme hem masaj özelliğiyle öne çıkan Elektrikli Duş ve Masaj Fırçası, Düğme Fonksiyonlu Duş Başlığı, Manuel Mini Epilasyon Aleti, Bal Peteği Dokulu Peeling Eldiveni ve Işıklı Cımbız ile banyoda kendinizi şımartabilir, konforun tadını çıkarabilirsiniz. Banyonuzu daha konforlu hale getirmek için de çok sayıda ürün “Banyonuza Modern Dokunuş” teması altında bir araya geliyor. İki farklı boyda Konforlu Banyo Paspas’ı, özel tasarım Duş Perdesi, Organik Pamuklu Jakarlı Banyo Havlusu ve Asılabilir Duş Rafı, bu ürünlerden sadece birkaçı…

Cekmece_Duzenlme_KutusuBazı ürünlerin fiyatları;

⦁ 3’ü 1 Arada Silikon Bulaşık Fırçası fiyatı: 49,95 TL
⦁ Derz Fırçası fiyatı: 29,95 TL
⦁ 4 Adet Çok Amaçlı Temizlik Bezi fiyatı: 49,95 TL
⦁ 3 Adet Şişe Temizleme Topu fiyatı: 39,95 TL
⦁ 2’si 1 Arada Şişe ve Cam Fırçası fiyatı: 59,95 TL
⦁ Kireç Çözücü Musluk Başlığı fiyatı: 29,95 TL
⦁ 3 Adet Kurulama Bezi fiyatı: 49,95 TL
⦁ Döner Sistemli Yer Sileceği Seti fiyatı: 179,95 TL
⦁ Kalorifer Temizleme Fırçası fiyatı: 39,95 TL
⦁ Katlanabilir Kapı Arkası Sepetleri fiyatı: 249,95 TL
⦁ 2 Adet Çekmece Düzenleme Kutusu-Büyük- fiyatı: 54,95 TL
⦁ Elektrikli Yer Sileceği fiyatı: 699,95 TL
⦁ Çok Fonksiyonlu Buharlı Süpürge fiyatı: 449,95 TL
⦁ 2 Adet Çamaşır Yıkama Torbası fiyatı: 39,95 TL
⦁ Elektrikli Duş ve Masaj Fırçası fiyatı: 199,95 TL
⦁ Işıklı Cımbız fiyatı: 64,95 TL
⦁ Bal Peteği Dokulu Peeling Eldiveni fiyatı: 49,95 TL
⦁ Küvet Paspası fiyatı: 64,95 TL

Tchibo Hakkında:
Benzersiz bir iş modeline sahip olan Tchibo; 8 ülkede 1000’den fazla mağaza, 22.300 satış noktası ve internet mağazaları ile müşterilerine hizmet vermektedir. Şirket bu çok kanallı dağıtım sistemini, her hafta değişen gıda dışı ürünlerle birlikte, kahve ve kapsüllü kahve makinesi Cafissimo’yu sunmak üzere kullanmaktadır. 2016 yılında dünya genelindeki 12.000 çalışanıyla 3,3 milyar Euro kazanç sağlayan Tchibo; Avusturya, Çek Cumhuriyeti, Almanya ve Macaristan’da kavrulmuş kahve pazarının lideri ve Avrupa’nın önde gelen e-ticaret şirketlerinden birisidir. 1949’da Hamburg’da kurulan aile şirketi, uyguladığı sürdürülebilir politikalar sayesinde, 2012 yılındaki Kurumsal Ahlak ve Çevresel Lojistik Ödülü ve 2013 yılındaki Federal Hükümet KSS Ödülü başta olmak üzere birçok ödüle layık görülmüştür. Tchibo 2016 yılında, Almanya’nın en büyük sürdürülebilir şirketi seçilmiştir.


Bir Cevap Yazın