TARİHİ KORİDORLARDA JAZZ SESLERİ YANKILANDI

jazz6 kopya

Restorasyon çalışmaları tamamlanarak Alsancak’ın sosyal hayatına kazandırılan “Bon Vivant”, hayatın her anından keyif alan, iyi ve kaliteli yaşamayı seven misafirlerini jazz akşamları ile buluşturuyor.

İzmir’in kalbi Alsancak’ta 100 yılı aşkın bir geçmişe sahip komşu iki Rum evinin restore edilmesiyle hayat bulan Bon Vivant;ilham veren buluşmalara ve birbirinden keyifli anlara ev sahipliği yapıyor.

Bon Vivant Jazz, harmonik bir karışımdan oluşan hızlı tempolu doğaçlama caz ve Brezilya kültürüne dokunan Bossa Nova jazz ile konuklarına geçen hafta harika bir caz dinletisi sundu. Butik bir organizasyon vesınırlı kişiyle düzenlenen gece de cazın farklı renklerine tanıklık eden konukları dinlenmiş bir ruhla Bon Vivant’tan uğurladı. BonVivant’ın tarihi ambiyansına ve unutulmaz caz akşamına hayran kaldıklarını belirten konuklar, Alsancak’ın sosyal yaşamına damga vuran Bon Vivant’ın tarih, sanat, tiyatro, sinema, müzik, yoga, nefes ve meditasyon etkinliklerine de katılmaktan memnun olacaklarını ifade ettiler.

Chris Padulano

İzmir’in sosyo-kültürel yaşamına imzasını atan ve entelektüel sohbetler ile toplantılar, özel davetler, sanat atölyeleri, sergiler ve söyleşilere ev sahipliği yapan Bon Vivant’ta 21 Nisan Perşembe akşamı caz severler tekrardan bir araya gelecek.

Zekeriya-Şeyda Alatekin
Ayşem-Garrison Atkisson
Anıl-Kevin Sepp
Damla Yalçın Arkan

Katılım göstermek isteyen caz severler 05498061876 numaralı telefondan iletişime geçebilirler.


Bir Cevap Yazın