Tarçın ve nane ferahlığı ile dişlerinizi şımartın!

Kış gelince hastalıklardan korunmak için çeşitli bitki ve baharatların karışımından oluşan çaylarla önlemimizi alırız. Diş ve ağız sağlığınız için de bitkilerden kalkan oluşturmak artık mümkün!

L'Angelica Tarçın & Nane Özlü Diş Macunu 34,50TL

İtalya’da organik tarım kurallarına uygun olarak yetiştirilen tarçın ve nane özünden üretilen L’Angelica Tarçın& Nane, özgün formülü ve benzersiz tadı ile vazgeçilmeziniz olacak!

 20 yılı aşkın bir süredir bitkileri geleneksel kullanımı ve bilimsel yenilikleri birleştirdiği hindistancevizi yağı içeren Fitoterapi diş macunu serisi ile sağlıklı diş ve diş etleri için tam koruma sağlar.

L’Angelica Tarçın& Nane, içeriğinde antiseptik özelliklere sahip tarçın ve onun keskin kokusuyla birlikte birleşen nane aromasının yarattığı uzun süreli ferahlık hissi ile ağzı bakımının yanı sıra bir lezzet şöleni sunmaktadır! Heyecan verici bu tazelik hissini deneyimlemek için, tarçın ve nane tadının mükemmel birleşiminin özgünlüğünü mutlaka deneyin!

Ekran resmi 2019-11-21, 10.40.39

Avrupa’da en etkili alternatif tıp yöntemi olarak kabul edilen Fitoterapi; bitkilerle tedavi anlamına gelmektedir.

Kullanım Şekli: Dişlerinizi günde en az iki kez veya diş doktorunuzun tavsiye ettiği sıklıkta fırçalayınız ve ağzınızı bol su ile çalkalayınız. Günlük kullanıma uygundur. Yutmayınız. 7 yaşın altındaki çocuklarda, nohut tanesi kadar diş macunu kullanılmalı ve yutulmaması için diş fırçalama işlemi bir yetişkin gözetiminde gerçekleştirilmelidir.

Tarçın ve Nane Diş Macunu: 34,50TL

Watsons, www.guzellikburada.com, Hepsiburada, Tredyol, N11.com’da

image006 (1)


Bir Cevap Yazın