Suya dayanıklı, dağılmayan maskara ile yazın panda gibi dolaşmaya son!

essence bye bye panda eyes! smudge-proof volumizing and defining mascara

Yeni normal düzenine uyum sağladığımız bu dönemde makyaj trendleri gözlere ve bakışlara yoğunlaştı. essence’nin yazın akmayan, suya dayanıklı, dağılmayan maskaraları hem göz alıcı kıvrımlar sağlıyor hem de tüm kirpikleri kaplayarak gözleri belirgin hale getiriyor.

essence’in vegan ve yağsız formüllü maskaraları yaz sıcaklarına dayanıklı olması ve su geçirmez özelliğiyle dikkat çekiyor. Kirpiklere hacim katarak odağı gözlere çeviren maskaralar, kümelenme yapmamaları ve yumuşak dokularıyla da yaz mevsiminde göz makyajını kolay ve etkileyici hale getiriyor.

Yaz sıcaklarında panda gibi görünen gözlere son!
essence smudge-proof hacim maskara, “bye bye panda eyes!” sloganıyla gün içinde maskarası akan ve pandanın gözlerini andıran bir görünüme dönüşenlerin favorisi olmaya aday. Yağsız ve vegan formüle sahip maskara sadece kirpikleri siyahla kaplamakla kalmıyor aynı zamanda ince kirpikleri bile sararak yumuşak bir tabaka oluşturuyor. Etkisi bütün gün süren, tere ve gözyaşlarına bile dayanabilen maskara, kirpiklerde topaklaşma yapmıyor ve ılık suyla kolayca çıkarılabiliyor.

Uzun, hacimli ve kıvrımlı kirpikler
essence maximum definition waterproof hacim maskara ise hem su geçirmez formülü hem de kirpiklere verdiği hacimle yaz makyajının vazgeçilmezi olacak. Kirpiklerde göz alıcı kıvrımlar yaratan maskara, gün boyu nefes kesen uzun kirpiklere ve belirgin bakışlara sahip olmak isteyenler için ideal alternatif.

essence’in maskaralarının yanı sıra diğer ürünlerine; gratis.com, eveshop.com.tr, watsons.com.tr ve rossman.com.tr online adreslerinden ulaşılabiliyor.

essence smudge-proof hacim maskara fiyatı: 26,98 TL
essence maximum definition waterproof hacim maskara fiyatı: 19,75 TL


Bir Cevap Yazın