STRESLİ BİR YAŞAM TARZI SİZİ 3,5 YIL DAHA YAŞLI GÖSTERİR

Hızlı tempolu toplumumuz, kortizol gibi stres hormonlarını harekete geçirerek vücudumuza yorgunluk verir. Cildimizde nemsizliğe, ton farklılıklarına, pürüzlere ve derin mimik çizgilerine neden olur. Stresi yönetmenin en iyi yolu dengedir. Bu nedenle Revitalixir Recovery Serum ( Canlandırıcı Onarıcı Serum) stresin gözle görülür etkilerini yöneterek, cildin yorgunluğunu en aza indirmek ve cildi canlılığı yenilemek için rahatlatıcı ve canlandırıcı özler içeren dengeleyici bir karışımla formüle edilmiştir.

image011

Matlık, nemsizlik, şişkinlik, ince çizgi ve kırışıklık problemi olan tüm cilt tipleri için uygun olan Revitalixir Recovery Serum ( Canlandırıcı Onarıcı Serum) özel olarak geliştirilen ince kürecikleri ile strese bağlı yaşlanma belirtilerinin görünümünü azaltmaya ve cildi rahatlatıp anında canlandırmaya yardımcı olur.
⦁ İçeriğindeki ,Kenevir ve Hyalünorik Asit ile cildi nemlendirir yumuşatırken, Dişotu özü bebeksi bir pürüzsüzlük sağlar. Avustralya Çiviti, Koyu renk halka ve kızarıklık görünümünü azaltmaya,
⦁ Nöropeptitler, Mimik çizgilerinin görünümünü azaltmaya,
⦁ Kafein, Göz çevresindeki şişkinliği azaltmaya,
⦁ Nikotinik asit, Cilt dokusunu iyileştirmeye yardımcı olur.

Kullanım Şekli:
Günde 2 defa temizleme ve tonikleme işleminden sonra yüz, boyun ve göz çevresine ince bir tabaka halinde uygulayınız.
Hem yüz hem göz çevresi için kullanıma uygundur

Revitalixir Recovery Serum ( Canlandırıcı Onarıcı Serum) : 760 TL
Yetkili Eczaneler ve guzellikburada.com’da.


Bir Cevap Yazın