Star Wars: The Rıse of Skywalker’ın yeni fragmanı yayınlandı

20 Aralık’ta vizyona girecek Star Wars: The Rise of Skywalker’dan yeni bir tanıtım fragmanı daha yayınlandı. J.J. Abrams’ın yönettiği film, yeni Star Wars üçlemesini noktalayacak.

Heyecanla beklenen Star Wars: The Rise of Skywalker‘ın vizyona girmesine günler kala filmin tanıtım çalışmalarına hız veren Disney, filmden yeni bir tanıtım fragmanı daha yayınladı. Amerika’da Şükran Günü tatili sırasında yayınlanan bu yeni tanıtım fragmanı, John Williams‘ın unutulmaz Duel of the Fates müziğini kullanarak Star Wars hayranlarını sinema salonlarına çekmek için nostalji faktörünü başarıyla kullanıyor. Zira 1999 yapımı Star Wars: The Phantom Menace için hazırlanan Duel of the Fates, Star Wars hayranlarının unutamadığı müzikler arasında yer alıyor.

2015 yılında yeni üçlemeyi başlatan Star Wars: The Force Awakens’ın da yönetmeni olan J.J. Abrams‘ın yönettiği Star Wars: The Rise of Skywalker, yeni Star Wars üçlemesini noktalayacak. Ayrıca Skywalker ailesinin şu ana kadar çekilen üç Star Wars üçlemesinin de merkezinde yer alan hikâyesi de bu filmde son bulacak.

Star Wars: The Rise of Skywalker, 20 Aralık 2019’da Vizyona Girecek


Bir Cevap Yazın