Smart 360 Flex Downtime Skinny

Smart 360 Flex Downtime Skinny ile tek yapmanız gereken işe ve eğlenceye odaklanmak.

Günün her saatinde konfor ve şıklığı sunmak için tasarlanan Smart 360 Flex özelliğine sahip Dockers® Smart 360 Flex Downtime Skinny, inovatif dört yönlü esneme teknolojisiyle eksiksiz bir konfor sunarken dar astarlı yapısıyla sade ve rahat bir görünüm sergiliyor. Gizli fermuar tasarımı, ceplerde esneyen kumaşlar ve esnek bel bantı özelliğiyle güncellenen Smart 360 Flex Downtime Skinny, dayanıklı ve özgüvenli görünümüyle şık ve rahat erkeklerin tercihi olacak.

Dockers_divamagazin1

 

İnovatif 360 Flex kumaşıyla yenilenen Dockers® kesimleri, sunduğu konfor ile şıklığı bir yaşam biçimi haline getiriyor. Smart 360 Flex ile erkek giyiminde çığır açan Dockers® ayrıntılara, rahatlığa ve şıklığa önem veren erkeklerin tercihi olmaya ediyor.

30 yıllık khaki uzmanlığını zirveye taşıyan Dockers®, bugüne kadar ürettiği en inovatif pantolon modeli Smart 360 Flex ile hem şık bir görünüm hem de rahatlığı birarada sunuyor. Smart 360 Flex Downtime Skinny ile Dockers®,  hem ofiste hem de şık bir akşam yemeğinde rahatlık ve konforu erkeklerin ayağına getiriyor. Dockers®, deneyen herkesin tüm renklerine sahip olmak istediği slim tapered modeline gösterilen yoğun ilgiden sonra fit bir görünüm sunan yeni kesim Smart 360 Flex Downtime Skinny ile erkeklerin beklentilerini karşılamaya devam ediyor.

Dockers_divamagazin2

Bir Dockers® inovasyonu: Smart 360 Flex Downtime Skinny

Dockers®’ın en yeni inovasyonu olan hem yatay hem de dikey olarak esneyen Smart 360 Flex özelliği ve dar astarlı yapısıyla sade bir stil sunan Dockers® Smart 360 Flex Downtime Skinny, günün ilk saatlerinden uzun geçen bir gecenin sonuna dek, giyildiği ilk anki görünümünü koruyabiliyor. Tipik streç kumaşların aksine dört yöne doğru esneyebilmesiyle öne çıkan Dockers® Smart 360 Flex Downtime Skinny, eksiksiz bir konfor sunmak tasarlandı.

Klasik cep tasarımı, ceplerde esneyen kumaş yapısı, gizli fermuar tasarımı ve esnek bel bantı özelliğiyle güncellenen Dockers® Alpha Skinny Tapered, dayanıklı ve özgüvenli görünümü ile bir erkeğin isteyebileceği tüm özelliklere sahip.

Dockers_divamagazin3

Klasik haki renginden, moda olan açık renk tonlara kadar çok çeşitli yeni renklerde sunulan Dockers® Alpha Skinny Tapered, bahar mevsimine uygun mükemmel renk alternatifleri sunuyor.  Artık tek yapmanız gereken, Dockers® ile işe ve eğlenceye odaklanmak.

80’lerden bugüne… Rahat, çağdaş ve ‘esnek’

Dockers®, erkeklerin iş hayatında resmi takımlara alternatif kıyafetler aramaya başladığı ve kişisel stilini ortaya koyabilmeye imkanı sunan parçalara yöneldiği 1980’lerde doğdu. Giyim kodlarının gelenekselden günümüzün ‘casual’ olarak ifade edilen tarzına doğru kaydığı süreçte, çığır açan pantolonlarıyla her seferinde erkeklerin gönlünü fethetti. Hem modern hem profesyonel görünümü aynı parçalarda birleştirmeyi başardı. Şimdi Smart 360 Flex koleksiyonu ile günün her anında erkeklerin yanında olmayı sürdürüyor. Rahatlığı ve çağdaş görünümüyle, erkekleri sabahın ilk saatlerindeki bir üst yönetim toplantısından, geceye uzanan happy hour’lara kadar en şık şekilde taşıyor.

Dockers® hakkında:

Dockers® markası 30 yıldan uzun süredir khaki pantolonlar alanında otorite olmayı sürdürüyor. 1986’da Kaliforniya, San Francisco’da ilk kez tanıtıldığından bu yana ‘casual’ giyim hareketinin kalbinde yer alan marka, erkeklere her ortama uygun kaliteli ürünler sunuyor. Dockers® pantolonlarındaki inovasyonlar ve detaylar trendleri değil, bir amacı yansıtıyor. Dockers® tüm dünyada çok beğenilen khaki’lerin yanı sıra, onlara eşlik eden geniş giyim ve aksesuar seçenekleri de sunuyor. Kaliteden asla ödün vermeyen, her zaman üstün konfor sunan ve her ortama uyum sağlayabilen Dockers® ürünleri, 6 kıtadaki 60 ülkede erkeklere ulaşıyor. Dockers® markası, ürünler ve mağazalar hakkında bilgi için www.dockers.com adresini ziyaret edebilirsiniz.


Bir Cevap Yazın