Skagen ile zamana nostaljik bir dokunuş

Sofistike tasarımlardan hoşlanan kadınlarına hitap eden Skagen, hasır çelik bileziği ve mavi kadranından gelen nostaljik görüntüsüyle zamana meydan okunuyor.

Dünyaca ünlü saat markalarının Türkiye’deki tek yetkili distribütörü Saat&Saat, yalınlığın gücüyle sofistike tasarımlara imza atan Skagen’i kadınların beğenisine sunuyor. Skagen’in yeni koleksiyonunda yer alan Melbye, artık bir Skagen klasiğine dönüşen hasır bileziğiyle zamana meydan okuyor. Köşeli çizgileriyle dikkat çeken kasası ve kırmızı detaylarla zenginleşen mavi kadranı Melbye’a nostaljik bir dokunuş katıyor. Güçlü duruşuyla dikkat çeken Skagen Melbye, eşsiz çizgisiyle adeta bir mirasa dönüşüyor.

SKG2653195

Skagen’in farklı tarzlara hitap eden erkek ve kadın saatlerini Saat&Saat mağazalarında ve www.saatvesaat.com.tr adresinde bulabilirsiniz.

Fiyat Bilgisi:

SKW6503  1.390 TL

Print

Saat&Saat hakkında:

Temelleri 1971 yılında atılan Saat&Saat, 1994 yılından itibaren markalaşıp dünyaca ünlü markaların Türkiye’de distribütörlüğünü alarak büyümesini sürdürdü. 2016 yılında dünya markası Welder’in tüm haklarını satın alan ve Greenwich, Wesse gibi kendi saat markalarını da portföyüne ekleyen Saat&Saat, 2017’de Cerruti 1881 markasının Türkiye lisans anlaşmasını ve 2018’de ise Polo Trophy markasının dünya haklarını alarak global arenaya adım attı. Bugün “Türkiye’nin Saatçisi” misyonuyla hizmet veren Saat&Saat, Maurice Lacroix, Versace, Emporio Armani, Gc, Guess, Michael Kors, Fossil, Tommy Hilfiger, Diesel, Armani Exchange, Marc Jacobs, DKNY, Skagen gibi dünyaca ünlü 30’a yakın markanın Türkiye distribütörlüğünü yürütüyor. 150 mağazası ve 300 bayisinin yanı sıra dünyaca ünlü saatleri www.saatvesaat.com.tr adresi üzerinden de saat tutkunlarının beğenisine sunuyor. Distribütörü olduğu ve ürettiği markaların Türkiye’de tek yetkili teknik servis hizmetini de sunan Saat&Saat, ayrıca sektörde ilk ve tek olan “tüm mağazalarda teknik servis” hizmetiyle markası ne olursa olsun tüm saatler için teknik destek sağlıyor.


Bir Cevap Yazın