Shoexpo’da yıldız yağmuru

01. genel

Ege Ayakkabı Sanayicileri Derneği, Shoexpo – 47. İzmir Ayakkabı ve Çanta Fuarı’nda orman yangınları mağdurları yararına başlatılan “Bir Adım da Sen At” projesine destek topladı. 


Fuarcılık sektörünün parlayan yıldızı İzmir’de düzenlenen Shoexpo – 47. İzmir Ayakkabı ve Çanta Fuarı, yalnızca sektörün sesi olmakla kalmayıp, başarılı bir sosyal sorumluluk projesine de imza attı. Orman yangınları mağdurları yararına başlatılan ayakkabı kampanyasına destek için sürpriz isimlerin yer aldığı podyum yürüyüşü, fuara damga vurdu.
 
Ege Ayakkabı Sanayicileri Derneği’nin organize ettiği “Bir Adım da Sen At” projesi için ünlü sinema oyuncusu Talat Bulut, Milli Atlet Nagihan Karadere, Milli Voleybolcu Derya Çayırgan, Lady Gaga’nın tasarımcısı Iris Schieferstein, Paris Hilton markasına koleksiyon hazırlayan Sezgi Beşli ve yine dünyaca ünlü tasarımcı Marius Janusauskas podyuma çıktı. Orman yangını mağdurlarına destek için Ege Ayakkabı Sanayicileri Derneği Başkanı Erdal Durmaz ile dernek üyeleri, Nobel Expo Kurucu Ortağı Erhan Çelik ile eşi Dr. Özlem Gültekin Çelik ve çocukları Ali Boran’ın da yer aldığı defilede binlerce ayakkabı bağışında bulunuldu.  Lider Yaratıcı Katılımcılar Derneği (LİYAKAT) Başkanı Berkay Eskinazi, yönetim kurulu üyeleri Prof. Dr. Engin Deniz Eriş, Gülçin Güloğlu ve Yarkent Medya İletişim Ajansı Genel Müdürü Nihan Yarkent İnce de attıkları adımlarla projeye destek verdi. Nobel Expo Kurucu Ortağı Erhan Çelik, Shoexpo Fuarı’nın sosyal sorumluluk projeleriyle de öne çıkan bir etkinliğe dönüştüğünü vurguladı. Çelik, projeye destekte bulunan herkese teşekkür ederek “Afetzedelerimize binlerce ayakkabı bağışladılar. Bizler için ne büyük mutluluk, hepinize minnettarız” dedi. 


Bir Cevap Yazın