Sezonun en favori dizisi Ufak Tefek Cinayetler!

Kadınların ve erkeklerin tutkulu ve bilgili oldukları konularda birbirlerine yardım etmek, hayatın her alanına dair soru sormak ve fikir alışverişinde bulunmak için bir araya geldiği topluluk platformu KizlarSoruyor üyelerine “Dizi sezonu sona eriyor! Sezon dizilerinden senin favorin hangisi?” sorusunu yönlendirdi.

1527490404_Ufak_Tefek_Cinayetler_g__rsell

Binlerce kişinin katıldığı ankette Star TV’nin iddialı yapımı “Ufak Tefek Cinayetler”, oyların yüzde 31’ini alarak sezonun en favori dizisi seçildi.

Ankette ATV’de yayınlanan “Sen Anlat Karadeniz” oyların yüzde 27’sini alarak ikinci, Show TV’nin sevilen dizisi “Çukur” yüzde 22 oy oranıyla üçüncü olurken, FOX TV’nin yeni dizilerinden “Kadın” oyların yüzde 20’sini alarak dördüncü oldu.

Erkekler “Çukur” dedi!

Ankette kadın – erkek dağılımında farklı bir sonuç ortaya çıktı. Kadınların yüzde 33’ü Ufak Tefek Cinayetler’i tercih ederken, erkekler yüzde 41 gibi yüksek bir oy oranıyla Çukur’u en favori dizileri olarak gösterdi.

KizlarSoruyor hakkında:

Kadınların ve erkeklerin tutkulu ve bilgili oldukları konularda birbirlerine yardım etmek, hayatın her alanına dair soru sormak ve fikir alışverişinde bulunmak için bir araya geldiği topluluk platformu KizlarSoruyor KizlarSoruyor yine aynı ekip tarafından ABD’de kurulan GirlsAskGuys platformunun Türkçe versiyonudur. Platformda kadın ve erkeklerin birbirilerine yönlendirdikleri soru/görüş bölümlerinin yanı sıra aşk ilişkilerinden alışverişe, sağlıktan güzelliğe pek çok konuda zengin içerikler ve anketler üyelerin katılımıyla hazırlanıyor. Sitede ayrıca ünlü isimlerin KizlarSoruyor üyelerinin sorularını yanıtladığı özel röportajlar ve canlı yayınlar yer alıyor.

§ KizlarSoruyor’un aylık 17 milyon tekil ziyaretçisi, 70 milyon sayfa gösterimi bulunuyor.

§ Kullanıcılar günde 200 bin paylaşım yapıyor.

§ KizlarSoruyor’un %78’i Y Kuşağı.

§ KizlarSoruyor’un % 55’i Kadın, % 45’i Erkek.

1527490404_Ufak_Tefek_Cinayetler_g__rsel.


Bir Cevap Yazın