Seyahat severlere akıllı çözümler

NetWork İlkbahar/Yaz 2019 erkek koleksiyonundan Traveller serisi, seyahat etmeyi bir hayat biçimi haline getirmiş erkeklere şık ve inovatif çözümler sunuyor.

NetWork’ün İlkbahar/Yaz 2019 erkek koleksiyonundaki Traveller serisi, modern hayatın temposunu yakalayabilmek için her zaman harekete hazır olan erkekleri hedefliyor. Tasarımı fonksiyonla buluşturarak mükemmel çözümler sunan Fashion-Lab serisine ait koleksiyon, pratik ve şık parçalarla sezonu karşılıyor.

1554735992_Network_2019_04

Seyahatler için akıllı çözümler sunan koleksiyonun en dikkat çeken parçası: Travel Suit. Kendi özel taşıma çantasına ve kırışmama özelliğine sahip katlanabilir takım elbise ve non-iron gömleklerle NetWork erkeği seyahatlerde ütüye ihtiyaç duymuyor. Üstelik bu parçalar valizde az yer kaplamalarıyla da ideal.

Serideki su itici özel kumaşlardan üretilen parçalar, yağmura yakalanma, üzerine su ya da kahve dökülmesi gibi beklenmedik durumlar için kurtarıcı görevi üstleniyor. Nefes alabilen, esnek kumaşlarla üretilmiş trençkot, ceket ve pantolonlar ise seyahatlerde rahatlık ve hareket özgürlüğünü maksimum seviyeye taşıyor.

1554736042_NW_0390

Özel bölmeli takım elbise çantasından tıraş çantasına, pasaport kılıfından evrak çantasına… Erkeklerin seyahatlerine eksiksiz ve pratik bir şekilde hazırlanmaları için ihtiyaçları olan her şey bu koleksiyonda.

NetWork Traveller koleksiyonunu tüm mağazalarda ve network.com.tr’de bulabilirsiniz.

Instagram: @NetWorkOnline

1554736045_NW_0031


Bir Cevap Yazın