Sevgililerin Mutluluk Formülü: Mabel Çikolata

Ünlü şair Cemal Süreyya’nın dizelerinde ifade ettiği gibi kahvaltının mutlulukla bir ilişkisi var diye düşünenlerin yanı sıra çikolatanın da mutlulukla ilişkili olduğu bilimsel bir gerçek. İçerisinde bulunan etkin maddeler sayesinde vücudun endorfin ve serotonin hormonlarını salgılamasını sağlayan çikolata ile sevgilinizi bu özel günde mutlu etmenin en tatlı yolunu seçmiş olursunuz.

Tüm dünyada aşkın ve tutkunun simgesi haline gelen çikolata, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde de Mabel ile ayrı bir anlam kazanıyor. Mabel, aşkını çikolata ile göstererek sevgilisini mutlu etmek isteyenler için hazırladığı özel paketleriyle sevgiyi en ‘tatlı’ şekilde sunarken, tüm sevenleri nostaljik, keyifli ve lezzetli bir yolculuğa davet ediyor. Verdiği mutluluk hissi ile 14 Şubat’ın ayrılmaz parçası olan Mabel’in Sevgililer Günü çikolataları arasından sevgilinizin damak zevkine göre romantik bir seçim yapabilir ve bu özel tatlarla doyum noktasına ulaşabilirsiniz.

Mabel’in asırlardır birbirlerinden ayrı düşünülemeyen aşk ile çikolatanın kusursuz ilişkisine odaklanarak hazırladığı Sevgililer Günü çikolataları; nostaljik tadı, kalitesi, trans yağ içermeyen formülü, yoğun kakao ve vanilyanın doğallığı ile en mutlu anlarında tüketicilerinin yanında yer alıyor.

 Mabel_Sevgililer gunu


Bir Cevap Yazın