Sevgililer gününüzü, sanatın ve tabiatın buluşma noktası Hotel Caeli’de kutlayın!

Tabiat ve sanatın buluşma noktası Hotel Caeli, Gelibolu yarım adasının tarihsel ve doğal güzellikleri ile dolu toprakları üzerinde, Eceabat ilçesinin Kumköy mevkiinde yer alıyor.

Uçsuz bucaksız üzüm bağları arasında konumlanan Hotel Caeli’de, sevgilileri doğayla iç içe, etkileyici ve dingin atmosferi ile eşsiz bir bağ oteli deneyimi bekliyor.

Şehir hayatının stresinden uzakta huzuru verici atmosferi ile dikkat çeken Hotel Caeli, Sevgililer Günü haftasına özel bir program hazırladı.

Sade ve sanatsal lüks anlayışıyla tasarlanan Hotel Caeli, 10-19 Şubat Sevgililer Haftası boyunca “Love&Dine” ve “Love&Dine&More Paketleri ile sevgilileri özel ayrıcalıkları ile şaşırtacak.

Her köşesinde sanatsal detayların bulunduğu ve dünyaca ünlü birçok sanatçının eserinin yer aldığı Hotel Caeli’nin girişinden itibaren sevgilileri özel kokteyl ve ikramları ile romantik bir ortam bekliyor.

Hotel Caeli’nin içerisinde yer alan üzüm bağları, gölet ve orman manzaralı Winter Garden Restaurant‘da ise, sevgililer “Şefin Romantik Akşam Yemeği menüsü ile bir lezzet şölenine tanık olacaklar.

Ayrıca sevgililer, uçsuz bucaksız bağlar içerisinde yer alan Porta Caeli üretim tesislerinde ayrıcalıklı bir gezi deneyimi yaşayacaklar.

Rezervasyon için:

Hotel Caeli, +90 286 854 8336

Bahşi Mevkii No: 423, Kumköy Köyü, Eceabat- Çanakkale

www.portacaeli.com.tr


Bir Cevap Yazın