Sevdiğinizi mutlu etmenin en tarz yolu Victorinox’tan geçer

Sevgililer Günü’ne az kaldı. Çiftler en güzel hediyeyi almak için yarışa girdi. Son zamanlarda sevdiğin kişi ile uyumlu giyinme modası saatlere de yansıdı. Çiftler arasında birbiriyle uyumlu saat takmak oldukça havalı. Sevdiği kişi ile aynı saati kullanıp uyum yakalamak isteyen çiftler Victorinox’un saatlerini tercih ediyor.

Aşkın tanımını yapmak belki zor olabilir ama alınan küçük bir hediye bazen tüm duyguları yansıtabilir. Kelimelerin yetersiz kaldığı durumlarda özel olarak düşünülen bir hediye söze dökülemeyenleri ifade edebilir. Eğer siz de bu Sevgililer Günü’nde sevginizi anlatmak için farklı ve bir o kadar anlamlı bir hediye arıyorsanız Victorinox’un birbiriyle uyumlu sevgili saatlerine bir şans verebilirsiniz.

VictorinoxSwissArmy2

Rengiyle içinizi ısıtacak
Her ayrıntıyı düşünen ince özellikleri ile dayanıklılık ve kaliteyi aynı anda bulacağınız Victorinox Swiss Army I.N.O.X saat, gül rengi ile sevdiğinizin kalbine dokunacak. Yansıma yapmayan safir kristal cam ve pembe kauçuk kayış kullanım kolaylığı sağlayacak. Çelik kasası ile uzun kullanım imkanı sağlayan saat, eşinizin ya da sevgilinizin kalbini bir kez daha çalmanıza yardımcı olacak.

Bilekte mavi ve grinin zarif duruşu

Erkeklerin vazgeçilmez aksesuarı saatler, farklı renk ve modelleriyle göz doldurmaya devam ediyor. Yeni yıl için şık bir hediye olan saatler, dayanıklı olmasıyla da önem kazanıyor. Victorinox Swiss Army I.N.O.X saatin mavi rengi ve gri kadranı iki rengin kusursuz uyumunu gözler önüne seriyor. Yansıma yapmayan safir kristal cam ile kolay kullanım sağlayan saat, hakiki kauçuk kayış sayesinde bilekte zarif bir görünüm sağlıyor. Titantum kasa içinde Quartz makine ile üretilen saatin 100 metreye kadar su geçirmeme özelliği bulunuyor.

 Mall of İstanbul , Maltepe Piazza, Bursa Korupark’ta ki Hobix mağazalarında ve hobix.com.tr adresinde bulabileceğiniz Victorinox Swiss Army kadın saatinin fiyatı 4.189,00 TL, erkek saatinin fiyatı ise 4.826,00 TL’dir.

VictorinoxSwissArmy1


Bir Cevap Yazın