Selin ve Emre’nin peri masalı

3 Mert Eresen-Aykut Özgören-Tuğçe Soyfidan-Fatoş Coşkun-Sergen Soylu

Peterson Veterinerlik Kliniği sahibi Emre Atik ile grafik tasarım mezunu Selin Dikmenoğlu muhteşem bir törenle yaşamlarını birleştirdi. Kedisini veterinere götüren Selin Dikmenoğlu, Veteriner Emre Atik’e gönlünü kaptırdı.

Hüseyin ve Sevinç Dikmenoğlu’nun güzeller güzeli kızları, Anna Perenna Gelinlik firmasının sahibi Selay Ulusoy’un kız kardeşi Selin Dikmenoğlu ile Ahmet ve Ayşe Atik’in oğulları Emre Atik, Trio Garden’da düzenlenen ve çok sayıda seçkin davetlinin katıldığı törenle dünya evine girdiler. Üç yıl önce Selin Hanım’ın kedisini veterinerlik merkezine götürmesiyle tanışan çiftin ilerleyen arkadaşlığı mutlu sonla noktalandı.

“Düğüne davetliyiz” diyerek bi’dolu karavan sitesinin hazırladığı kamp ortamında sürpriz bir evlilik teklifiyle Selin Atik’in kalbini çalan Emre Atik gecenin en mutlu isimlerinden biriydi. Genç çiftin nikah şahitliklerini yakın arkadaşları Aykut Özgören, Mert Eresen, Fatoş Coşkun, Tuğçe Soyfidan ve Sergen Soylu yaptı. Gelin Selin Atik’in kuaförlüğünü Çetin Kaskan, makyözlüğünü ise Nazlı Okutgen üstlendi. Selin Atik en mutlu gecesi için ablasının gelinlik mağazasının imzalı kişiye özel dikim Anna Perenna gelinliği ile göz kamaştırırken damat Emre Atik ise yine kişiye özel İsmail Kaymaz tasarımı smokin damatlık şıklığını tercih etti. Nikahın ardından gönüllerince eğlenen genç çift, balayı için 10 günlüğüne Fethiye’de özel bir ultralüks villa kiraladığını açıkladı.


Bir Cevap Yazın